Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a legtöbb fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb fiatal lánynak nagy igénye manapság?

Figyelt kérdés

Éretlenek, határozatlanok, de az kell h autó legyen, hogy a fiú fizessen mindent, a tenyerén hordozza, hogy elhalmozza, közben a csaj nem hajlandó semmit sem csinálni. Rögtön levágják magukat az ember ágyán, mintha otthon lennének. Ha nekik nincs semmije, miért várják el, hogy nekem legyen?

Itt a 97után született lányokról beszélek elsősorban.... Az azelőttiek talpraesettebbek, kevesebb van köztük aki eltartatná magát stb.



2019. márc. 25. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
97-ben születtem, a legtöbb barátnőm is velem egykorú, harmadéves egyetemisták vagyunk (egyébként a korombeli ismerőseim nagy többsége is egyetemista vagy minimum valamilyen tanfolyamot végez, még ha nem is egyetemen). Sz#rom le, hogy kinek milyen autója van, nekem még jogosítványom sincs, úgy járok, ahogy tudok (általában tömegközlekedéssel), speciel a barátomnak sincs jogosítványa és egyetlen barátnőmtől sem hallottam, hogy ez egyáltalán szempont lenne náluk. Nem vagyok sem éretlen, sem határozatlan, komoly szakra járok és vannak terveim a jövőmmel kapcsolatban. Nem várom el, hogy bármivel is elhalmozzon bárki (nem is fogadtam el soha pénzt a barátomtól, pedig szívesen adott volna, mikor közbejött valami kiadás), a társasága pont elég jelenleg, később pedig, ahogy lesz munkahelyem és a családalapításra kerül a sor nyilván én is beszállok majd az anyagiakba. Persze ez is megugorhatatlanul nagy elvárásnak tűnhet sok férfinak, pláne a gyakori olvasóközönségének, de senkit nem fogok a két szép szeméért szeretni, mindig is olyan férfit kerestem, aki elsősorban szellemileg partner és akinek hozzám hasonlóan komoly tervei vannak (legyen az akár munka, akár tanulás) és ugyanúgy keményen tesz értük, ahogy én.
2019. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég volt a provokálásból bombanős.
2019. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem fontosabb, hogy a férfi magabiztos és intelligens legyen, minthogy mennyi pénze van. Valamint van pár férfi ismerősöm, akik gazdagok ès nekünk sem kell szegèny lány.( majd beérik még kevesebbel is :D) Ehhez mit szólsz kérdező? Kár hogy ennyire felszínes vilgban èlünk, ahol a pénz beszél , kutya ugat.
2019. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A csajokra is igaz, amit Moldova mondott; a világ legnagyobb üzlete lenne megvenni valakit annyiért, amennyit ér, és eladni annyiért, amennyire tartja magát.
2019. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!