Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki amiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki amiatt nem mer írni egy idegennek Facebookon, mert fél, hogy elutasítja vagy pedig letiltja?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk tetszik valaki, és sikerül megtudni a nevét az illetőnek. Mennyire jellemző ez a félelem az emberekre?
2019. márc. 28. 11:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha sikerül is megfogalmazni, hogy mit kéne írni, csak ez a félelem meggátolja ebben.
2019. márc. 28. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Tuti hogy van itt olyan.

olyan meg még több, aki még a fecebookon sem mer ráírni a kiszemeltnek, hát még élőben ismerkedni vele.

Annyira jellemző ez az emberekre, hogy az félelmetes.

2019. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem furcsa taktikám van, csak akkor írok, ha visszajelölt. Ha bejelölöm, és kitöröl, akkor tudom, hogy nem érdeklem. A legrosszabb, mikor nem töröl ki, hanem csak hagy függőben, akkor sem zavarom, csak átkozom, hogy miért nem bír dönteni, miért szívat, inkább töröljön ki, ennél az is jobb.


Régen volt a bökdösés, az egyszerűbb korszak volt, bár akkoriban ismerősöm ismerőseit bökdöstem, és könnyebb volt ismerkedni, mert látta az illető, hogy legalább van közös ismerősünk.

28F

2019. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem szoktam fb-on idegeneknek írni, csak ha valami elintézni valóm van. (Pl. utitárskereső vagy ilyesmik.)

Volt olyan, hogy 1-2 lány pár zárt csoportban elkezdte sorozatosan lájkolgatni a hozzászólásaim és volt olyan, akiről utólag kiderült, hogy azért tette, mert bejöttem neki. 1 lányt jelöltem csak így be, bele össze is jöttem.

Amúgy szerintem nem nézek ki jól és nem akarok zaklató vagy ilyesmi lenni, szóval nem jelölgetek és nem írogatok.

2019. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy ismerőse sose tudja meg ha nem nézi
2019. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elutasítástól a legtöbb ember fél. Mondjuk én nem írogatok rá idegenekre facebookon.
2019. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki bejelöl valakit, azt elvileg ismernie kéne a célszemélynek. Hogyha nem ismeri mert neki ő idegen, akkor jó eséllyel el fogja utasítani a jelölést, tehát én emiatt nem tartom ezt logikusnak. Az általam leírt eset is ilyen.
2019. márc. 28. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lányként jelöltem be valakit, akit látásból ismerek, ő is tudja ki vagyok, de nem merek ráírni, mert kikosarazás után elég kellemetlen lenne a találkozás.
2019. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Előző, értelek. Amit írtál, arra utal, hogy még az is nehéz helyzet, ha az illető legalább látásból ismer, mert én arra gondoltam, amikor még úgy sem.


Szerintem aki normális stílusban, értelmesen ír, azt nem kéne letiltani rögtön, hanem legfeljebb akkor, hogyha esetleg a visszautasítás után is írogat, de még azt sem kéne, mert ilyenkor nem válaszolással is talán el lehetne érni azt, hogy ne írjon többet.

De egy normális, megindokolt elutasításból kell, hogy értsen az ember. Hogyha normálisan viselkednének az emberek fent az interneten, akkor több eredményt lehetne elérni. Látjuk, hogy mi megy a társkereső oldalakon is.

2019. márc. 29. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!