Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják az ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az ilyen férfiakra hogy életképtelenek?

Figyelt kérdés

Az olyanokra akiknek 25 - 30 éves korukra szűzek , otthon laknak a szülőkkel , minimál bért keresnek , előnytelen a külsejük pl : dagadtak ?


Nem lehet hogy nem ők tehetnek erről ? Vagy az nem számít ?


2019. márc. 29. 06:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
#19: Menj el egy pszichológushoz és kérdezd meg őt a dologról. Láthatóan tök mindegy, hogy mit írok, számodra egy nem létező dolog a téma és úgysem fogod nekem elhinni, hogy vannak ilyen jellegű beteges szülő-gyerek kapcsolatok. Akkor minek írjak? Esélyes, hogy még a pszichológust is leoktatnád, hogy ő butaságokat tanult az egyetemen és ilyen nincs.
2019. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező! Azért mondják, mert valóban azok.

Nagyon nemes gesztus hogy segíteni próbálsz, de hidd el, el fogsz bele fáradni.

A legegyszerűbb a szülőkre, és a gyerekkorra fogni, de ha ez igaz lenne, akkor én most sehol nem tartanék, mert míg velük laktam, csak vissza húztak mindenben.

Felnőtté válástól igen is rajtunk múlik, hogy hogyan irányítjuk az életünket, és a dagadtság ellen is lehet tenni, mert biztos nem kényszerítik bele az ételt és nem tiltják meg hogy mozogjon.

Ha pedig valóban áldozat, és valóban elnyomják, akkor kiváltképp igaz, hogy életképtelen, mert nem tud önmálló döntéseket meghozni.

Csak hogy ezen te nem fogsz tudni segíteni, mert ha lesz is egy kis előrelépés vele, a továbbiakban mindenben rád fog támaszkodni, ergo átveszed a szülők szerepét, és ki fogja szívni a véredet.

2019. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

#22. Voltam. Erről most még eszembe jutott egy "elvileg" intelligens ismerősöm, aki szintén huszonévesen még otthon lakott, amivel alapból semmi gond. De amikor elpanaszolta, hogy ő azért nem tud lefogyni, mert az anyja folyton zsíros, házias ételeket főz, arra már én is azt mondtam, hogy ha ekkora a pofája és az igénye, akkor mi a faxért nem főz magának olyant, ami szerinte megfelelő a fogyáshoz? Igen, ő is ilyen szempontból tehetetlen, életképtelen. Tanuljon meg a drága főzni, nézzen recepteket a neten, aztán neki lehet állni a diétának. Nem mást kell hibáztatni. Főleg hogy a szülei már idősebbek, és a magyaros ételekhez vannak szokva.

Ja és persze az apját tartja igénytelennek, ő a hibás mindenért mert miatta kell úgy főzni? Hát én azt mondom el lehet ballagni, ha nem tetszik.

Mert otthon nem lehet magára főzni? Miért nem? Lakat alatt van a konyha? Kifogás, duma, hiszti...

Ki izgul rá egy ilyen szerencsétlenre?

2019. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

23-as:


Arról nem is beszélve, hogy 1. alapvetően nem a zsíros ételek hizlalnak, hanem a sok szénhidrát (tehát magyaros ételeket enni nyugodtan lehet, csak a kenyeret és a nokedlit kell mérsékelni), 2. bármit lehet enni, csak keveset, mert az elhízás elsősorban mennyiségi kérdés.

2019. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%

#4 Azért nem jó a példád a válós pasival, mert pont ellentmondasz magadnak. Adva van egy pasi, aki panaszkodik, hogy otthon fancsali képpel várják (környezet) mire rámutattak, hogy ő is lehet a hibás, hogy nem várják örömmel.

Itt legyen egy lúzer srác aki panaszkodik (most mindegy, hogy ez nem a kérdező) sorolja a dolgait (környezet) mire rámutatnak, hogy ő is lehet a hibás, hogy ilyen.

Itt semmiféle kettős mérce nincsen, mert mindkét esetben felmerült a lehetősége annak hogy te alakíthatod a sorsodat-bizonyos keretek között, természetesem.

Egyet értek veled abban viszont, hogy a rátelepedős szülők nehezített pálya. Viszont az ajnározott gyereket sem akadályozza meg senki abban hogy tanuljon, képezze magát (sőt még támogatnák is) és jól kereső állása legyen. Az edzésben sem fogják vissza, és ha eléggé hisztisen kéri, akkor anyuci lelkesen fogja készíteni neki a diátás csirkemellet zöldséggel. De ha kajában nem lehet befolyásolni anyucit, akkor is el lehet menni futni, bringázni, leadni a felesleget kardió mozgással és kevesebbet szedni a töltött káposztából meg lemondani a kenyérről.

Mindent meg lehet oldani. Nehezített pályán is.

2019. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%
Mert ha egy ilyet leteszel egy messzebb városban, hogy mostantól boldoguljon egyedül, akkor kb. azonnal éhen hal. Az meg nem igaz, hogy az ilyenek önhibájukon kívül lesznek ilyenek, az önfejlesztés mindenki előtt nyitott opció, ha valaki gyenge és lusta hozzá, az csakis az ő hibája, nem másé. Egy darabig lehet a szülőkre mutogatni, de felnőttként már illene teljes felelősséget vállalnia az embernek az életéért.
2019. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
39%

#25: A 2 szitu tömören:


Probléma: A nő fancsali képe.

Reakció: A férfi cselekszik, elválik.

A hibás: A férfi.


Probléma: Pl. rossz szülők.

Reakció: A fiatal srácok nem tesznek semmit.

A hibás: A férfi.


Nagyjából ebből áll az oldal többsége. Akármilyen helyzetről van szó, a férfi van hibásnak kihozva. Ha egy férfi nem talál párt? A férfi a hibás. Ha egy nő nem talál párt? A férfiak a hibásak...

Így kezd unalmas lenni az oldal.


Azzal egyetértek, hogy sokszor lehet változtatni, de mivel voltál ilyen helyzetben, láthatod, hogy nem egyformák ezek a dolgok. Sok sorozatgyilkosnak volt problémás gyerekkora, de ettől még nem lesz minden problémás gyerekkorú emberből sorozatgyilkos. Az emberek máshogy dolgozzák fel a dolgokat és más helyzetek vannak egy problémán belül is.

2019. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
78%

#27. De hol van szó itt elvált pasiról aki megunta a nője fancsali képét?

Itt a kérdéseben egy lúzerről van szó, aki addig sem jutott el hogy a tojáshéjat lehámozza a valagáról. Ne hasonlítsuk már össze.

Igen, lehet a hibás a nő is ha már kapcsolatról van szó. De aki még addig sem jutott el, hogy arcpirulva megnézzen egy nőt akár interneten is, és nem mer kilépni a komfortzónájából, az igen is tehet a sorsáról. És nincs is hozzá női alany, hogy azt lehessen hibáztatni, mert még olyant sosem látott az anyján kívül.

2019. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
42%
Én is az vagyok, és a sorson kívül nem hibáztatok konkrét embereket. Csak azt nem értem, hogy miért kell élni ilyen embereknek egy ilyen világban. Egy másik bolygón talán jobb lenne élni, csődöt mondtam ebben a világban. Semmi értelme nincsen egy olyan autóversenynek, amelyben utcai autóval kell rajthoz állni.
2019. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Azt hogy kell érteni, hogy "interneten arcpirulva megnézzen egy nőt"?
2019. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!