Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jelent egy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelent egy internetes társkereső veszélyt az olyan átlagos férfiakra akik komoly kapcsolatot akarnak és nem akarják hogy csak arra legyenek használva?

Figyelt kérdés

Igen lehet furi de nem akarom hogy egy nő csak azt akarja tőlem. Bizony egyszer már megtörtént hogy szex után nem keresett a lány

Igen egy érzelmessebb pasi vagyok


2019. márc. 5. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
mert gyenge voltál azért nem keresett,nemazért mert arra kellettél.
2019. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Rockarc ***** válasza:
47%

Az internetes tarskereses roppant veszelyes, egyes noegyedek az "erzelmesebb pasikat" zsakmanyoljak ki. Ne bizz senkiben, aki az ellenkezojet allitja.


42F

2019. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam gyenge csak érzelmes.....
2019. márc. 5. 16:37
 4/19 anonim ***** válasza:
A való világban történő ismerkedés ugyan ilyen veszélyeket rejteget.
2019. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. Tudom jól sajnos ott fektetett le egy nő
2019. márc. 5. 16:41
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodjál meg. Az internetes társkereső még mindig nagyobb veszélyt jelent az átlagos komoly kapcsolatot kereső nők számára,hogy csak megdugni akarják őket. A te példád jóval ritkább, mint az ellenkezője.
2019. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ott fektetett le? :D Szerintem feküdtél te magadtól is. :D
2019. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7. Nyilván mert megledveltem meg leitatott és azt hittem komolyat akar
2019. márc. 5. 16:55
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg megszerettem így nyilván vágytam vele hogy szeretkezzek
2019. márc. 5. 16:58
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, orvos látott már?
2019. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!