Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy minden csajt hagyok a fenébe, nem érdekel senki?

Figyelt kérdés
Egyedülálló fiú vagyok, a 22 évem alatt még egy hónapot sem voltam kapcsolatban. Egyszer volt egy néhány hónapos kavarásom, más semmi. Mostanság azonban azt vettem észre, hogy ha meg is tetszik egy lány, akkor egy-két napig lelkes vagyok, hogy megismerkedem vele stb. de ez a "láz" általában 2 nap után elmúlik. Ahogy nézegetem a képeit mindig rájövök, hogy nem is kell nekem, kedvem sincs még csak sem próbálni. De ha tudnám, hogy összejövök vele akkor sem lenne hozzá kedvem. Furcsa, de még a szexhez sincs. Pedig válogatós vagyok és mindig a jó külsejű nőkre figyelek fel én is, de annyiban is marad a dolog. Ha meg velem próbál ismerkedni egy lány az is kínos, mert akkor meg nem tudom neki megmondani, hogy hagyjon már békén mert nem érdekel.

2019. márc. 30. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Buza vagy
2019. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az.
2019. márc. 30. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Talán rájöttél, hogy a nőknél akadnak fontosabb dolgok is az életben.


Ne izzadj ezen, majd jön aminek jönnie kell.

2019. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kezdek tőlük teljesen elszakadni úgymond. Vagyok én és ők, külön.
2019. márc. 30. 10:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez pedig bosszant mert nem úgy vagyok mint a barátok, más srácok, és nem tudom, hogy miért. Lehetőségem pedig volna.

De jelenleg inkább érdekel az, hogy mi lesz velem az életben ha vége lesz a fősulinak, felvesznek-e a munkahelyre, mettől több pénzt gyűjtsek autóra stb.

2019. márc. 30. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet csak én 20 éves vagyok. Engem sem érdekelnek a lányok és nem vagyok meleg sem. Vannak számomra fontosabb dolgok is az életben.
2019. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj, ha egy huzamosabb ideig nem érdekelnek a nők. Nem forog minden a nők körül. Véleményem szerint sokkal jobb ez így, mint kiéhezve-kétségbeesve hajtani valami nő után.


Én 23 vagyok, ugyanebben a helyzetben, habár én azért, mert nem találok olyan nőt, akivel érdemes valamit kezdeni. A helyedben én jelenleg azzal foglalkoznék, amivel úgy tűnik hogy foglalkozol is. Az után, ha nincs más értelmes dolog, és éppen feltűnik életed szerelme, akkor akár foglalkozhatsz is vele, ha ez ennyire fontos. Ugyanakkor, szerintem fontos rájönnünk általánosan, hogy egyetlen nő (és a nők esetében férfi) sem szükséges sem a boldogsághoz, sem bármi egyébhez.


A sztoikusok után; minden ami a boldogsághoz szükséges, az az emberben megtalálható, vagy pedig a közvetlen irányítása alá esik. A többi, ami felett nincs vagy csak részleges az irányítás, nem >szükséges< a tényleges boldogsághoz, tehát azokhoz kötni a boldogságot (pl. nőhöz) értelmetlen, sőt, annak elvesztésével a boldogság is elveszik.


Ajánlom Seneca és Marcus Aurelius császár írásait.

2019. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ideje én is így vagyok. Minden csajt hagyok a fenébe, és az asszonykámon kívül nem érdekel senki...

60F

2019. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!