Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok olyat, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyat, aki érdekel? Miért nem érdekel senki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen van a családomon kívűl 3 ember akivel szeretek beszélni meg tényleg kíváncsi vagyok rájuk, de hiába találkozok új emberekkel mindig azt érzem egy idő után hogy nem érdekelnek. Nem érdekel hogy mit evett ma meg mikor miből vizsgázik és idegesít hogy kb ennyiről tudnak beszélni az emberek. Nincs már olyan a Földön, aki vágyik normális emberi kapcsolatokra és nem csak a telefonját nyomogatva éli a felszínes életét?


(Csak hogy senki ne értse félre: Ez nem feltetlenul szerelmi kapcsolatrol szol, nem is párkeresés céljából írtam ki és nyilván nekem is van telefonom, csak olyan költői kérdés)



2018. jún. 3. 19:14
 1/6 NDSM ***** válasza:
Nagyon sok ember vágyik normális kapcsolatra, csak a fiatalokat kinézik, ha nem követik a trendeket. Ők viszont szinte láthatatlanok(mármint a neked megfelelők), mert nem reklámozzák magukat.
2018. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... a felszínességről annyit, hogy te is eléggé csak a felszínt kapargatod, csak épp kicsit más oldalról.
2018. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 ember?! húha, az 100%-kal több mint akik engem érdekelnek
2018. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az egy biztos, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2018. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért kapargatnám a felszínt ezzel a kérdéssel?
2018. jún. 3. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek veled, DE: ha újonnan megismerkedsz valakivel, nyilván nem rögtön a legmélyebb érzéseidről és a filozofikus nézeteidről kezdesz el beszélgetni, hanem először semlegesebb témákról, mint pl. a vizsgákról vagy hogy ki mit evett ma. Ha mindenkit rögtön elítélsz, és "lepattintasz", sose fogod megtudni, milyen mélységek is vannak egyes emberekben valójában.
2018. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!