Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire lesz kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire lesz kevésbé attraktív egy nő műköröm, póthaj, smink és szolis bőr nélkül?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú, ha téged ezek tesznek “attraktívvá”.
2019. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

1,ha egy nő nagyon szép akkor egyik sem kell ahhoz,hogy attraktív legyen

2, ha kevésbé szép akkor használhat plusz dolgokat,hogy szebb legyen,bár a szoli és műköröm szerintem semmit nem fog dobni a megjelnéseden. Egy igényes 150-300ezres póthaj sokat jelenthet egy kevésbé szép vagy átlagos nőnek,ahogy a smink is ,ha ízléses és a műszempilla is.

2019. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Ez ugyanaz a kérdező, aki mindig azért sír, hogy a férfiak csak a “műnőket” tartják vonzónak 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Kérdező, baromi unalmas vagy. Menj fel Tinderre, válassz egy hozzád illő ÁTLAGOS srácot és békélj meg vele.

2019. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Nekem vonzó az, ha egy nő természetes, igényesség nem 5 kilo alapozón múlik, póthaj és egyéb műdolgok sosem vonzottak (ettől függetlenül ápolja a haját, pl.: speckó sampom, balzsam mit tudom én az oké). Persze minimális szolíd smink nem taszít, de sajnos nagyon sokan túlzásba esnek. Barátnőm is időnként szájfényt ill. rúzst és minimális alapozót használ, utóbbit pigment hibájára, nyáron kicsit jobban látszik a szeme alatt kicsit szeplős, bár számomra még talán egy kicsit szexisnek is találom.
2019. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

3-as, nem tudom ki az, de nem én vagyok.


Sok hasonló kérdést szoktak feltenni az emberek, egymástól függetlenül.

2019. márc. 31. 10:01
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Azért most válaszolgat a kérdező az ugyanúgy megfogalmazott többi kérdésnél is. Dehogynem te vagy.
2019. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%

Nőként válaszolok, egyetértek az előttem szólóakkal.

Szánalmas vagy.

Anyád is műnő? Ha nem, akkor gondolkozz el azon, hogy apukád miért választotta őt.

2019. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es, nem adtam rá okot, hogy "anyámat" emlegesd, szóval légyszíves...
2019. márc. 31. 10:40
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

Nő vagyok. Nem műanyag és már nem is tini...


Komolyan,a mai rohanó világban még ennyire zavar valakit a másik ember kinézete?


A zselés köröm (műköröm-utálom ezt a szót) ill az alapozó egy mindennapos természetes dolog ,egy ápolt nő napi rutinjába beletartozhat...

-sőt sokaknál a pilla is .


A póthaj az tuning de ez is divat.


-Kinek fáj?


-Aki akarja hordja,vagy szolizzon bármi....


Aki meg natur az úgy legyen boldog.


De ehhez nem kell parasztnak lenni és mutogatni a másikra...(!)

2019. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Ő is nő tudtommal, nem? Akkor most mi a baj?

Szembesítettelek a butaságoddal. Remélem most már felfogtad, hogy h..lyeséget kérdeztél.

2019. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!