Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műszempilla, műköröm, póthaj...

Műszempilla, műköröm, póthaj - ilyen mértékben is műnő lesz tőle egy nő szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodom, hogy fel kellene magamat kicsit turbóni. Fekete fenékig érő hajam van, de nem túlságosan dús, ezért gondoltam, hogy a saját hosszomban veszek hozzá 100 gramm minőségi póthajat.


A szempilláim sem valami szépek, ezért gondoltam arra, hogy valami természetesebb hatásút építettek, de tudom, hogy ronda, ha hiányos, elhanyagolt, ezért rendszersen járnék töltetni és vigyáznék rá. Imádok sminkelni, sokat dobna rajtam...


A körmöm pedig jó táplálkozás, ápolás és vitaminok ellenére és mindig betörik, ezért gondolkoztam valami ilyesmi körmön: [link]


Szerintetek így is műnős lenne az összhatás? Amúgy nőiesen öltözködm, de semmit nem viszek tulzásba, általában szoknya és valami csinos felső, főként fekete-fehér-nude-lila-piros árnyalatokban.


2019. febr. 22. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, meglehet mindezt igényesen is csinálni, és senkinek sem tűnik fel, hogy mű.

A linkelt köröm alapszíne nagyon szép, az enyém is pont ilyenre van festve. Viszont én a köveket hanyagolnám, díszítés nélkül sokkal igényesebbnek néz ki.

2019. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Nekem igen, ez így együtt sok.

A póthaj nagyon gáz. Kicsit vágasd rövidebbre, vágass bele átmentet és akkor nem fog úgy lelapulni.

Műszempilla is nagyon gáz. Ha nagyon szolid, akkor szinte nem is látszik, csak ha nő le, ami nagyon ronda, nagyon gyakran kell menni újracsináltatni. Ha erősebb, akkor meg tipikus mű hatása van. Inkább egy jó szempillaspirál primert a spirál alá, csodákat művel. És nem is kell mindig nagy szempillákkal mászkálni.

A belinkelt köröm viszonylag szolid.

Én azt javaslom, hogy csak egy "mű" dolgot válassza. A 3 együtt nagyon sok.

2019. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem attól leszel szép nő, nem attól leszel valaki, ha ilyenekkel aggatod tele magad.

Azt hiszed, hogy kevésbé vagy szép, mert nincs póthajad, műszempillád és műkörmöd?

Ne hidd el, amit a reklámok sugallnak téged.

A szépség belülről fakad.

Felteheted magadra ezeket, de mi fog ezután változni?

Ha pl. most búvalb..szott vagy, a szemed nem mosolyog, akkor ezek után életvidám leszel, a szemed is mosolyogni fog? Meg lesz a belső békéd? Kétlem.


A természetes valódból hozd ki a maximumot. :)

2019. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én irtózom ezektől a mű dolgoktól, abszolút nem nőies, ez is csak a pénzről szól, csináltasd havonta és fizess. Tönkreteszi közben az egészséges szempilláidat, ha leszedeted, a fele ki fog jönni, ez egy ördögi kör, nem lehet tőle megszabadulni, arról már nem is beszélve, ha nem profihoz mész, mennyi kárt okozhatnak. Láttál már leszedett póthajat? A fejbőrödet tudod hogy megterheli?? Nem adok 5 évet és foltokban kopaszodó nőkkel lesznek tele az utcák. A műköröm meg mára annyira gagyi lett, még a legutolsó hajléktalannak is lassan műkörme van.
2019. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ha hosszú a hajad ne költs póthajra, inkább vegyél valami dúsító sampont vagy ilyesmit.

Szerintem a műszempilla és a műköröm nem sok. Nekem is van és nemcsak azért, hogy jól nézzek ki, de rengeteg időt megtudnak spórolni a 3 nap után újrafestésnél, hogy ne legyen igénytelen lepattogzott körmöd, a reggeli 5 perc spirálozást persze, ha a fáradtságtól nem kened össze és kezdheted elölről. Szerintem ez mind hasznos dolog és a műszempilla reggelenként mikor tükörbe nézel olyan hatást kelt hogy már össze vagy "rakva"

2019. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egy ízléses, nem csicsás, nem pokolian hosszú műkörömmel nincs gond. A műszempilla pedig kifejezetten tetszik nekem, persze ott se kell túlzásokba esni.


Viszont a póthaj az sosem tetszett. Se külön, se így a többivel párosítva. Szóval én a helyedben azt már nem vállalnám be.

2019. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A póthajat hanyagolnám, a többi szerintem szuper (műkörmöm nekem is van).

A póthajat is csak azért, mert egy minőségi nagyon drága, ráadásul húzza a súlya az eredeti tincseket éa lehet elkezd hullani (neten olvastam, nem saját tapasztalat)

2019. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit belinkeltél műköröm, az nekem nagyon mű hatású.
2019. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!