Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak esetén is számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak esetén is számít a testalkat?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lepve, mikor itt vagy az utóbbi időben már az életben is panaszkodnak a férfiak, hogy azt mondta egy nő, edzeniük/fogyniuk kéne, mert 10kg plussz van rajtuk.


Mióta számít ez?


Azt hittem, lehidalok, mikor haver srác mondta, hogy nyárra össze akar magának hozni egy sportosabb testet, mert jelenleg 78kg (175cm magas) egy deka izom nélkül, ami ruha nélkül már nem szép.

(Fogalmam sincs, hogy néz ki, én eddig csak ruhában láttam - nem is szeretném máshogy - és teljesen normálisan néz ki)


Férfiaknál szerintem még a mackósabb testalkat is teljesen rendben van, meg a vékonyság is.

Nem kell edzettnek lennie, csak ha ő akarja.


Nő létemre viszont elvárom magamtól, hogy jól nézzek ki, dolgozzak az alakomon, ne legyek duci, mert az nem szép, nem vonzó.


2019. ápr. 1. 15:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

"Mióta számít ez?"


Babám, eddig te hol éltél? A Marson! A külső MINDIG is számított mind a két nemnél!


A szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok.


"Nem kell edzettnek lennie, csak ha ő akar"

Jól van, fejezzük már be a mesélést. Ez annyira naiv dolog.


De, ha egy pasi jól akar kinézni, akkor igen is eddzen.

Én meg elvárom, hogy egy pasi vékony sportos legyen, akinek fontos az egészség és a mozgás!

Nem jönnék össze mackós, kövér pasival.

2019. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Not sure if troll, but...

Nem azt a világot éljük, amikor a férfiaknak elég egy fokkal szebbnek lennie az ördögnél.

És én magammal is úgy vagyok, hogy nincs jogom elvárni egy jó csajt, ha az én testem nincs karban tartva. Szóval még ha nem is számítana, akkor is azt érezném, hogy ha kövér vagy ropi vagyok, akkor nem érdemlem meg, hogy csinos nővel legyek.

2019. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az jó hogy adsz magadra és nincsenek a férfiak felé olyan elvárásaid hogy ki legyenek gyúrva de ez fajta női-férfi megkülönböztetés nem túl okés.

Szóval ha a pasin van némi felesleg az rendben van de egy nön egy deka se legyen?

Ez azért így nem korrekt. Én is fontosnak tartom mind az egészséget mind az esztétikumot, sportolok, egészséges vagyok de ez így elég rosszul hangzik.

2019. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Képekben:


Egy ilyen pasi alkatilag szerintem rendben van:

[link]


De nőként ez már nem annyira:

[link]


(picit ha vékonyabb vagyok, de igyekszem formázni az alakom)

2019. ápr. 1. 15:24
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, fordítva vagy bekötve.

A pasi ronda, a csaj meg nagyon oké.

2019. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Amugy nem troll és nem provokatív, csak sose néztem a férfiakon a testalkatot, ameddig nincs nagyon elhízva.

Valahogy nem érdekelt.

2019. ápr. 1. 15:26
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Na, így 100% troll.
2019. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Magammal szemben viszont vannak elvárásaim, pont azért, mert tudom, mennyire nehéz megtartani egy alacsonyabb súlyt, elérni pár centivel vékonyabb derekat...miattam ne sanyargassa magát senki.
2019. ápr. 1. 15:27
 9/25 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, nem kamu. Nem értem, miért lenne az, csak mert ez a véleményem.
2019. ápr. 1. 15:28
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor fogadjuk el, hogy neked nem számít. Ettől függetlenül a lányok túlnyomó többségének számít, úgyhogy az embernek érdemes foglalkoznia vele. És ha ezt a tényezőt nem is nézzük, akkor is ott van, hogy a rendszeres sport és a jó táplálkozás egyébként is javítja az életminőséget, szóval már csak ezért is megéri.
2019. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!