Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak, volt már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak, volt már, hogy nálatok jóval magasabb nőbe lettetek szerelmesek? Össze tudtátok hozni a dolgot?

Figyelt kérdés

Nagy szívfájdalom lehet egy alacsony férfinak, ha ilyen helyzetbe kerül: gondolom, már az elején konstatálja magában, hogy minimális esélyekkel indul. Viszont a szerelem meg szétfeszíti, megbolondítja, a nőt nem hagyhatja veszni.


Járt már így közületek valaki? Mi lett a vége, egy pár lettetek végül? Egyáltalán hogy reagálnak a magas nők ilyen szituációban? Ugyanúgy, mintha náluk magasabb pasi udvarolna, vagy már egyből igyekeznek burkoltan, nem bántóan a tudtodra adni, hogy nem lesz köztetek semmi? Esetleg olyan is lehet, hogy a nő simán csak kineveti, megalázza, kigúnyolja a nála alacsonyabb hódolóját?


Milyen érzések kerítenek hatalmába egy alacsony pasit, amikor nála jóval magasabb nőt nézett ki magának? Az esélytelenek nyugalmával vág neki? Vagy kombinálódik a lemondás és a nő iránti vágy, és ilyen vegyes érzések vannak bennük?



2018. szept. 30. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne lehetne összehozni a dolgot? Csak a nōk nem akarnak magukhoz képest alacsonyt, vagy KB egyformát,tisztelet a kivétel Ami kevés. A 160cm es nōk is magas 180cm es férfit akarnak maguknak.. Nemtudom gondolom állva akarják leszopni. Én 167cm vagyok egyértelmüen nálam alacsonyabb, vagyok majdnem akkorár célzok meg.
2018. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Igen voltam szerelmes és rossz volt amikor elküldött a fenébe a magasságom miatt.


Az elmém egy tök jó védelmi rendszert fejlesztett ki a saját védelmére: Ignorálom a magas nőket, tojok rájuk. Szó szerint szinte észre sem veszem őket, csak épp annyira hogy ne ütközzünk össze.

A 170 cm alatti lányok érdekelnek és még ott is tömegek vannak, akik a magasságom miatt nem állnak szóba velem, de amúgy már vannak sikereim, szóval ez a lényeg.


27/f, 175 cm

2018. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

5 centivel volt magasabb.

Nem utasított el, az első szex után viszont éreztük, hogy mi nem egymásnak vagyunk teremtve.

2018. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ja bocs, nem írtam, de egy nálam 2-3 centivel magasabb csajról volt szó, nem is valami 180 feletti vagy 185 körüli vagy magasabb égimeszelő csajról. Nem mintha velük lenne bajom, nekik van velem. Mondom, én 175 vagyok, a 170 feletti csajokat már régen elengedte az elmém.
2018. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. De te megalább nem 167cm vagy... beszélgettem több 159cm es csajjal AZT mondták nekik 90-95kg-os 180cm es férfi Kell, hát akkor szopja le állva neki. Emlékszem mikor mentem hazafelé 2 csaj beszélgetett elöttem majd rám bök az egyik és mondja a csajt a másiknak és ez a srác? jól néz ki! Kellene? Mondja a másik NEM mert törpe.. Pedig kisebb volt nálam, e k@rva jól lesett egy kemény müszak végén hazafelé....
2018. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5


Jó, akkor neked szarabb mint nekem. Megnyerted a "kinek szarabb" versenyt, örülj neki, a jutalmad... ööö...


Nem tudom ennek mi értelme, így belemenni, miközben mindenkinek a saját fájdalma a legrosszabb és ennek a méricskélésétől meg aztán biztos nem lesz jobb.


Aki tőled alacsonyabb, akkor annak meg még szarabb

2018. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, de teljesen mindegy, mert az alacsony nőknek ugyanúgy nem kell alacsony férfi.
2018. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Olyan volt, hogy a szívem sajgott amikor láttam egy csinos, magas, szép lányt és tudatosult bennem, hogy nincs nála esélyem, de soha nem szólítottam le magasabb nőt. Mondjuk semmi értelme nem lett volna, mert a 160 alattiak is állandóan visszautasítanak az alacsonyságom miatt. Felesleges is szélmalomharcot vívnom, már rég beletörődtem az életembe.

170/25 f

2018. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Átlag magasságú vagyok, de volt 3 magasabb barátnőm, egyiknél én kezdeményeztem, másik 2nél ők.

Mondjuk akinél én kezdeményeztem nem láttam, hogy magasabb, mert ült, csap pár nappal később randin. És egyszer sem került szóba.


Sok lánynak biztos kizárólagos feltétel, hogy magasabb legyen a férfi, de azért mégis minden napos látvány az ellenkezője is.

A komplexust viszont nem fogják tolerálni.

2018. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Az abszolút magasság számít a nőknek. 185 centisen lehet 190 centis barátnőd, de 170 centisen még a 150 centis nőknek is túl alacsony vagy.
2018. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!