Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony testalkatom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkatom miatt nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Az arcom sokak szerint rendben van, helyesnek tartanak, amivel én néha egyet értek, néha nem. Jobb napjaimon saját magamat is jóképűnek látom, de van, hogy abszolút, mintha nem is én lennék (vagy éppen a csúnyább énem a valódi).

A magasságom is megvan, ehhez viszont párosul az, hogy inkább vékony, ektomorf testalkatom van. Teszek ellene, sportolok (focizok) és erősítek itthon is, de ettől csak szálkásabb, formásabb vagyok, de nem nagyobb. Olyan testem mint egy vízilabdázónak ha belegebednék sem lenne.



2019. jan. 21. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 21 éves vagyok.
2019. jan. 21. 15:02
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem valószínű.


Az ok valószínűleg a kifelé sugárzott bizonytalanságod, az önbecsülésed és önszereteted hiánya.Ebből következően gondolom én, hogy ha kezdeményezel is akkor azt bizonytalankodva teszed, megalázkodóan, önfeladóan, valószínűleg lemész talajig, hogy nehogy elrontsd, csak hogy sikerüljön.


Persze csak tippelek.


Hogy zajlik le egy ismerkedés nálad?

2019. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

"Az arcom sokak szerint rendben van, helyesnek tartanak, amivel én néha egyet értek"


Ki szerint vagy helyes? Mert anyukám szerint én is az vagyok, a lányok szerint meg nem.

2019. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Könyörgöm! 21 évesen ne sírjunk már az oltári nagy baromságok miatt! B+ 21 évesen előtted áll még minden, ne ennek az velejéig elcseszett világnak akarj már megfelelni! Sőt, elárulok egy nagy titkot: akármit is csinálsz, lesz egy rakás ember, akiknek nem fogsz tetszeni. Attól hogy sok majom 100kg felett van a szétkokszolt elvizesedett testével, attól még nem ők a királyok! Értelmes nőnek fontos az is, hogy kulturált, intelligens, önálló, céltudatos legyen a párja. Aki csak a testével akar dominálni, az bőven kuka szint, sőt prosztó proli. Most neked ez tetszik?
2019. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazat adok nektek. Nem ezzel akarok senkit sem meghódítani, de ahogy egy férfinak számít egy nő kinézete, úgy nekik is, és én is azt szeretném ha tényleg vonzódnának hozzám maximális mértékben. De hangsúlyozom, hogy nem ez a lényeg, ezért is tanulok, fejlesztem magam. Ahogy csak tudok agyra is gyúrok, másképp nem járnék fősulira.

Nem sok az önbizalmam már (sose volt egészséges mondjuk) de már nem is kezdeményezek.

A lányok szerint vagyok helyes, van akin látszik is, hogy így gondolja, de csak ritkán jövök be olyannak, aki nekem is viszont,

2019. jan. 21. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, hát pedig az számít. Rám három kategória mondja, hogy nem vagyok csúnya: rokonok, barátok és olyanok, akik nagyon nem jönnek be. Mondjuk én tudom magamról, hogy ronda vagyok.
2019. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Nyugodj le! Én is ilyen kétpólusú énképpel rendelkeztem, aztán azon kaptam magam, hogy kétféle lány van:

-egyik aki 6 méterről sasol úgy, hogy egy szót nem váltottatok

-másik aki azután szemez mikor hallott beszélni, érvelni, tárgyalni

sokszor bizony csak magunk szerint vagyunk undorító jelenségek.

2019. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Akkor elmondok egy féltve őrzött titkot: ha tetszik egy lány, beszélgess vele. Ennyi az összes trükk. Ha elküld, akkor mi van? Semmi, le van tudva, nem jöttél be neki. Van ilyen. Inkább arra gyúrj, hogyan kommunikálsz! Meg miről. Legyél értelmes, az szexi.
2019. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod-e hogy épül az ön-bizalom?


Semmi köze nincs a külső visszaigazolásokhoz.


Az önbizalom akkor épül ha sikerélményem van.Mikor bele merek menni egy olyan helyzetbe, reagálni merek egy olyan kihívásra amitől félek, ami nehéznek tűnik.Még csak meg sem kell "nyernem" a szituációt, ugyanis már attól lesz sikerélményem, hogy meg mertem cselekedni.


És ha meg mertem cselekedni, akkor elkezd csírázni az ön-értékelés is.

2019. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nálam azért annyira nem jó a helyzet, hogy mindenkinek bejövök, csak két csoportra oszlanak. :D
2019. jan. 21. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!