Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek nem aranyásó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek nem aranyásó lányokat?

Figyelt kérdés
Mindig csalódnom kell mikor elsőre jó csajnak látszanak aztán mindig rá kell jönnöm hogy csak anyagi javakra mennek. Nem egy mozi vagy kávé meghívásról van szó! Mielőtt ki forgatná valaki a kérdést! Alapból a kis egyszerű kedves lányokat keresem. Elsőre úgy is néznek ki! Aztán jön hogy eltudnék menni érte kocsival a munkahelyére? Utána már alapnak veszi hogy minden nap mentem ! Később menjünk étterembe, menjünk diszkóba , az öcsének vegyünk (én vegyek ) ajándékot.. Lassan ott tartottunk hogy havi 200 ezrembe volt a lány aki egy egszerű - világi büszke lány hogy ő soha nem használna ki senkit !
2019. ápr. 2. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Szénbányában próbáld. Ott senki sem aranyásó.

32/f

2019. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
sajnos az egyszeru no is a penzre megy
2019. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, te a külsőre mész, ő meg a pénztárcára. Mindketten felszínesek vagytok, nem értem, min csodálkozol. Majd ha nem a "jó csaj" kell, hanem a kedves, okos csaj, akkor neked sem a pénztárcád fogják nézni.
2019. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a külsőre megyek ! Ki írt olyat ? Álltalanosítasz ? Alapból kerülöm az milyen insta ribiket! Pont az ilyen kedves ,okos pl : könyvtárba járó lányokat keresem. Pont ez a bajom hogy nekik is a pénz kell !
2019. ápr. 2. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
okés valamit tisztázzunk. itt most veled van a baj. ne haragudj de az alapján amit írtál kicsit töketlenül kezeled ezeket a helyzeteket. az a bajod, hogy nem tudsz nemet mondani. a te gyengeséged miatt ne bélyegezd meg őket aranyásónak. menjünk étterembe? NEM öcsémnek veszünk ajándékot? NEM holnap is értem jössz? NEM. ilyen egyszerű. a nők annyira pofátlanodnak el amennyire te engeded
2019. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

1-es, nem szénbánya kéne nekik, csak "széngazdag" férfiak, ami olyan, mint a "kőgazdag" kifejezés, tehát nagyon gazdag. De tudom, hogy csak viccnek szántad.


Kérdező, sokaknak az egész havi fizetésük nincs annyi. Akkor te elég jómódú lehetsz. Mondj neki nemet, és ha netalán lemorzsolódik emiatt, akkor valójában nem is akar téged.

2019. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem ment el az eszem, hogyha havi 1 misimókus lenne a zsetonom, akkor sem költenék ennyit nőkre. 200 ezer??!! Jézusom!!!
2019. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

#6. Úgy érted kőszéngazdag? :D

32/f

2019. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez sem hangzik rosszul, így is mondhatjuk :-)
2019. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Normális, dolgozó, farmer-pulcsis, nem mindig barbi nők között, de ahhoz neked is fejlődnöd kellene érzelmi intelligenciában, nem pedig kényelmesedni és igénytelennek lenni a párválasztásban. A plázalibák választása már régóta nem trendy igény.
2019. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!