Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha gazdag férfi vagyok de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdag férfi vagyok de nem kívánom eltartani a nőt akivel élek, akkor is vonzó maradok a szemében?

Figyelt kérdés

Ezt azért tartom fontosnak mert ez egy biztosíték arra hogy a nőnek tisztességesek a szándékai és őszinték az érzései velem kapcsolatban.


Természetesen alapszinten, átlagosan ahogy egy átlag keresetű férfi, annyit én is elköltök rá, de olyan mértékű összegeket nem ami már egy "aranyásó"-nak is felkelthetné az érdeklődését.


Természetesen a hölgynek ugyanúgy dolgoznia kell és gondoskodnia magáról.


Ha házasságra kerül sor, szerződésben rögzítem hogy mindenkinek annyi vagyon jár amennyit ő hozott a házasságba vagy közben felhalmozott.



2018. dec. 14. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

:D :D :D


Akkor miért házasodsz? A házasságnak az az egyik értelme, hogy vagyonközösség jön létre, ami lehetővé teszi a közös utódokról való közös (anyagi értelemben is vett) gondoskodást, a másik értelme, ha nincs utód, akkor az egymásért való felelősségvállalás, és az egymás mellett való elköteleződés. Ha neked egyik se kell, akkor neked egy anyagilag független barátnő kell, nem házasság...


Egyébként valami kisebbrendűségi érzésed van, hogy úgy gondolod, hogy sanszos, hogy valaki csak a pénzedért akar veled futni?

2018. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Egy gazdag férfi kénytelen ilyenre is odafigyelni ha olyan társat szeretne akinek őszinték az érzései. Ez logikus és érthető szerintem.
2018. dec. 14. 20:48
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk azért itt vannak kérdések, amik felmerülnek. Pl ha neked van 5 lakásod meg 3 villád, plusz 9 nyaralód a Balaton partján, akkor a nőnek továbbra is lennie kell egy saját lakásának, hiába, hogy a lakhatás esetedben bőven adott?

Egyébként én úgy képzelném, hogy persze, önellátó vagyok, van munkám, jól keresek, megbecsült vagyok a szakmámban, élvezem a munkám és abszolút csomó visszaigazolást kapok onnan, szóval semmi szándékom nincs feladni, de ha már van, akkor már nyilván szeretnék részesülni a férfi által nyújtott anyagi javakból. Most nem arra gondolok, hogy vegyen nekem egy zsír új lambót vagy valami, de hogy azért igenis vigyen el magával szép helyekre nyaralni, ha mindketten szeretnénk és jól érezzük magunkat, lakhassunk a jó környéken levő lakásában, ne határozzon meg mesterséges gátakat a saját vagyona és a közös életvitelünk között. Az utolsó tételeddel, a szerződéssel kapcsolatban nekem az ötlött fel, hogy én jelenleg házasságban élek, minden vagyon közös, nem tudok semmit sem felhalmozni, mert hiszen minden pénzem a közösbe megy. A fizetésem vagy 80%-át levonja automatikusan a bank, a maradékból meg finanszírozom a kaját meg háztartási cuccokat meg ilyesmi, nagy ritkán veszek magamnak valami ruhát vagy hasonlót, de így értelemszerűen nem tudok semmit sem félretenni és nem tudok semmiféle vagyont felhalmozni. Ha te is hasonló felállást képzelsz el, akkor a nőnek lehetősége sincs saját vagyont felépíteni, ami azért valljuk be, nem fair. Nekem ha az irományom legelején említett vagyonom és még emellett stabil, magas jövedelmet hozó vállalkozásom lenne, nem nyafognék, hogy ki akar lehúzni és ki nem, akit szeretek, azzal igenis megosztanám, mert közös életünk van, amit közösen kell élnünk/élveznünk. A szerelemhez szerintem kell bizonyos fokú naivitás, különben elveszik a varázsa és megmarad egy sivár, halott üzleti tranzakciónak.

2018. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Én nem házasodom, vagyis egyelőre nincs tervben pedig a baba már jön.

Nem mindenről tud a párom, ami az anyagiakat illeti, de nem is kérdezget, különösebben nem is érdekli.

Nem esem túlzásokba a költekezést illetően. Azt veszem meg amit jónak látok, akkor és úgy ahogy annak látom. Azért vásárolok neki, hogy örömömet leljem abba, hogy örömet okoztam neki. Viszont alapból nem szórom a pénzt, hova tovább magamra különösen sóher vagyok, így a felállás mindig így alakul ki. Nem kell odafigyeljek ilyenekre és másnál sem kellett.

Amitől tartasz az ilyen fikció. Kevesebbet kéne agyalni ilyesmiken. Majd az élet hozza, amit neked szánt.

2018. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

# 3


Azt hiszem csak arra vágyom hogy ha nem lenne semmim akkor is szeressen.

2018. dec. 14. 20:58
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Oke, de a szerzodesben terj ki arra is, hogy mivel lesz kompenzalva, mig kisgyerekkel van otthon, es ha kesobb beteg a gyerek, akkor felvaltva lesztek vele otthon es felvalta viszitek, hozzatok az ovibol, mert rettentoen nem lenne fair, ha o ilyen dolgok miatt akadolyoztatva van a karrierjeben, mig te a sajat vagyonodat gyujtod.
2018. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
5# ahhoz nőnek kellett volna születned, ha ilyen vágyad van.
2018. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

# 7


Ez olyan szomorú. De akkor lehet hogy ez a sivár valóság?

2018. dec. 14. 21:05
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a kérdező arra gondol, hogy ameddig a felesége a nő, addig ésszerű keretek között nyugodtan költse a pénzt ami mondjuk a férfi vállalkozásából folyik be a kasszába, de ha a nő válni akar, x év múlva, akkor ugyan ne vigye már a férfi vállalkozásából befolyt pénz/2-t, mert a csaj nem dolgozott a vállalkozásban, hanem orvos, gyógyszerész, tanár, stb.

32/f

2018. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradsz vonzó a szemében, kérdező, ha pénz nélkül is alapból vonzó vagy, úgy külsődet, mint személyiségedet tekintve.
2018. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!