Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy gazdag férfit zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gazdag férfit zavar hogy a pénze miatt akarják a nők akkor miért nem mutatja inkább átlagosnak magát?

Figyelt kérdés

Hiszen ha gazdag akkor értelemszerűen megteheti hogy az elérhető anyagi szintje alatt él. Ez igazából annyira egyszerű.


Ezzel pedig azonnal el tudja kerülni az olyan nőket akik a gazdagság miatt vonzódnának hozzá.



2018. dec. 13. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokukat pont, hogy nem zavar. Azt vallják: "úgysem a bankkártyámat fogja szopni" :D
2018. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Andy Vajnát nem zavarja. Meg alapvetően szerintem az 50 fölötti gazdag csókákat nem zavarja, ha a nőjük legalább ~20 évvel fiatalabb.
2018. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már hogyne mutatná. De ehhez nem is kell kimondottan gazdagnak sem lenni, mert ugyebár az átlag és a gazdag között van még néhány kategória szerencsére. A szerénység mindenig jól áll, főleg ha van mire. Szóval így működik ez itt is. Én soha nem terjesztem az igét, nem kötöm senki orrára az értékeimet... és tapasztalataim szerint sokkal nagyobbat szól így, mintha beszélnék róluk. De ez így van bármivel, amiben az ember átlag felett érzi magát legyen szó bármilyen eredményről, végzettségről, egzisztenciális vagy akármilyen forrásról.
2018. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor egyáltalán nem kellene a nőknek.
2018. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XD Ja, minek titkolni, az az ő sikere, inkább szűrje meg a nőket!
2018. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!