Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha laposföld-hívő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha laposföld-hívő vagyok, akkor lehet normális komoly barátnőm? Félek, hogy emiatt utasít el sok nő.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Félhetsz is, mert ha ezt egy komoly nőnek elmondod, biztos nem lesz folytatás.

Tanácsként mondom (komolyan, nem vicc) hogy menj a laposföldesek magyar facebook oldalára. Ott találsz szép számmal olyan nőt aki egy véleményen van veled.

Üdv, egy gömbös. :D

2019. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a Föld lapos, akkor mivel magyarázod azt, hogy az Egyenlítő mentén hosszabb ideig tart egy repülőút, mint a Déli Sarkkör mentén? Ha az elméleted igaz lenne, akkor fordítva kéne lennie.
2019. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki a viccet érti, rossz ember nem lehet.
2019. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kérdező nem arra kíváncsi, mit gondoltok a "világnézetéről" hanem hogy így talál e párt. Hát szerintem csak hasonló idió... khm akarom mondani hasonló laposföldhívő akar veled összejönni kérdező.
2019. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Laposföldhívők között biztos talál párt.
2019. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Képzeld, én meg elektronika-hívő vagyok. Szerinted volt nőm az utóbbi 30 évben? Pedig ez mindenkit körülvesz, és egy olyan jelenség, amit nem kell bizonyítani sem, és örülök, hogy sok pénzt kereshetek vele.
2019. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!