Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 éves gyászidőszak 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves gyászidőszak 4 éves komoly kapcsolat után normális?

Figyelt kérdés

Nem rég találkoztam egy hölgyel, akinél ötödik randin megkérdeztem, hogy egy pár vagyunk e már (neten ismerkedtünk azért biztosra akartam menni hogy mással már nem ismerkedik, már a harmadik randin szexeltünk ami jól müködött nagyon)


Ennek eredményére meg teljesen megijedt, eddig teljesen lelkesedve viszonyult a kapcsolathoz, viszont most az ő szavaival élve bepánikolt.Most már egyáltalán nem érdeklődik, elötte teljesen lelkes volt, de azt mondta hogy ez az elmúlt időszakban bárkivel ismerekedett ugyan ez volt a dolog és mindig megijedt mikor felmerült ez a kérdés, és ugyan ezen a ponton megakadtak a dolgok


4 éves komoly kapcsolat után, nem túl sok idő 12-13 hónapig gyászolni ? Van akinek tényleg ennyi idő kellhet ?


Vagy valami más állhat a háttérben, egy kérdéssel elronthattam mindent ? (Tudom ez kicsit kinyírja a rejtélyességet, de eddigra úgyéreztem hogy rengeteget beszéltünk és közel kerültünk egymáshoz)


Megoldható ez a helyzet egyáltalán ?


F27



2019. jan. 5. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Valami más van a háttérben, különben nem kezdett volna már el ismerkedni.
2019. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Felejtős a nő. Csak a gond lenne vele. N
2019. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

"1 éves gyászidőszak 4 éves komoly kapcsolat után normális?"

Nem. Abnormálisan hosszú.

Ha lefeküdt veled, akkor viszont nincs értelme gyászidőszakról beszélni.

Nem te hibáztál a kérdéseddel, hanem egy személyiségzavaros hülyével találkoztál. Ne sajnáld, ha vége.

2019. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Leginkább örülök a tartalmasabbaknak mint pld amit az utolsó ír.


Van olyan hogy egyszerűen azt hiszi hogy túl van rajta de mással való ismerkedés során rájön hogy mégse ??? (Nyilván ekkor én szívom meg)

2019. jan. 5. 23:43
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

36% tipikus kulturált magyar nőutáló pasi válaszát olvashattuk..

Mindenki máshogy gyászol,nem tud mindeki két perc alatt tovább lépni. De szerintem ő talált egy jobbat időközbe..

2019. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne hosszú idő amúgy 1 év férfimentesség 4 éves kapcsolat után? Szerintem tök normális, ha ennyit egyedül van valaki egy hosszú kapcsolat után. Az az alap, hogy egyedül vagy, nem az, hogy mindig van valakid.
2019. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Gyász idő alatt nem a szingli élet utána vágyakozásról van szó, vagy az elmaradt együdél lét bepótlásáról. Hanem inkább az hogy érzelmileg a múltban ragadt és még nem tud teret adni valami újnak. Mármint én erre így gondolok.
2019. jan. 5. 23:50
 8/22 anonim ***** válasza:
41%

Ilyeneket minek kérdezgetni?

Komolyan, mint a dedóban...


Ezeket így deklarálni kell szóban, hogy járunk, meg egy pár vagyunk, meg kapcsolatban vagyunk, stb.?


Volt már pár kapcsolatom az életben, de soha, még csak hasonló kérdést sem tettem fel.


Ahogy kanyarog, alakul a dolog, úgy lesz magától értődő is a státusz milyensége, minősége.

2019. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
9: aha, aztán ebből lesz amikor két év után kiderül, hogy az egyik szerint már családot alkotnak, a másik szerint meg csak barátság van köztük némi extrával. Megtörtént eset. Az meg velem történt meg, hogy én úgy gondoltam még csak ismerkedünk, azaz nincs exklizivitás, mással is randizhatok, a párjelöltem meg már párnak gondolt minket. Jobb ezt tisztázni.
2019. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát a családhoz gyerek is kell, de legalább egy házasság, úgyhogy az nem játszik, biztos.


Ja, hogy te egyszerre több emberrel randizol. Hát akkor valóban érdemes letisztázni.

2019. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!