Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan srác akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác akinek nem volt önbizalma de aztán odament a lányokhoz és bebizonyította magának hogy sikeres tud lenni a lányoknál? 24/F

Figyelt kérdés
Úgy érzem a szorongásaim nagy részét ez okozza hogy nem lépem meg ezt a dolgot.

2019. ápr. 2. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs!
2019. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt, azóta nincs.
2019. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem ! A szorongásod nagy részét az okozza hogy csont nélkül besz...od az agymosó markatinget mi szerint csak az lehet boldog ember akinek van párkapcsolata.


Ez egy F....ság !


30 F

2019. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem szokásom kezdeményezni a nőknél, több tényezőben sem ütöm meg eleve az elvárt szintet a külső adottságaimból fakadóan, s különben sem vagyok megnyerő figura, introvertáltként képtelen vagyok jól prezentálni magam, pedig ez nagyon fontos lenne egy férfinél, ezáltal sosem láttam értelmét annak, hogy egy vadidegen nőhöz odamenjek. Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2019. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ne hidd, hogy ez sétagalopp. Rengeteg visszautasítást kellett elviselnem, rengeteg éjszakát forgolódtam át azzal a gondolattal, hogy biztos soha nem fogok tetszeni egy vonzó nőnek sem, rengetegszer volt, hogy valaki pl. megadta az elérhetőségét, csak hogy utána nyomtalanul eltűnjön... A sok kudarc között elért néhány siker miatt tudom, hogy lehet ennek értelme, de brutális mennyiségű visszautasításon kell hozzá végigmenni (hacsak nincs hatalmas szerencséd), és a legtöbb embernek jóval előbb elmegy a kedve, mint hogy sikere lenne.
2019. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Bele kell nézni magunkba és a tükörbe ! Ha ezután azt a típust keressük amik mi is vagyunk de férfiben , úgy lesz partner. De ha kergetjük a magunkál több szintel feljebb levőket , úgy nem lesz semmi siker.
2019. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"De ha kergetjük a magunkál több szintel feljebb levőket , úgy nem lesz semmi siker."


Ez bizonyos szempontból igaz, bizonyos szempontból meg baromság és felesleges önsorsrontás.

Oké, egy elhízott, nagyon előnytelen külsejű vagy extrém alacsony embernek aláírom, hogy jó eséllyel meg kell hoznia a maga kompromisszumait. De egy bizonyos szint fölött és feltéve, hogy képes vagy magadat összeszedett módon előadni, egyszerűen soha nem tudhatod, hogy melyik csajnak leszel pont az esete. Nem látsz bele a másik fejébe.

Nekem van ebben némi korlátozott, de azért szerintem a férfiak 98%-át meghaladó tapasztalatom, ami alapján nyugodt szívvel mondhatom, hogy a kedves kis hétköznapi külsejű lány ugyanúgy lehet, hogy lekoptat, mint egy csótányt, mint ahogy az is, hogy egy gyönyörű csajnak egyszerűen pont az esete vagy, és azonnal teljesen nyitottan fogad.

Caveat emptor: ÁTLAGBAN tényleg magasabb elvárásai vannak a jobb nőknek. Ez azt jelenti, hogy mivel válogathatnak, ezért szűkebb az a tér, amennyire hajlandóak eltérni az ideáljuktól. Viszont ameddig igényes, egészséges külsejű, jól kommunikáló férfi vagy, addig mindig ott az esély, hogy még ha nem is hinnéd, pont közel állsz az adott csaj ideáljához.

2019. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon volt, aztán még annyi sem lett :D Úgyhogy így abba is hagytam, viszont rájöttem, hogy egyedülállóként is tökéletesen el lehet lenni, és sokkal jobb a lelki nyugalom, mint azon izgulni hogy most a következő csajnál mi lesz stb.
2019. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Önbizalmat nem lehet fejleszteni.


Aki úgy született, hogy nincsen önbizalma az ha akár száz nőhöz megy oda és szólít le sikeresen akkor sem lesz önbizalma. Ez ugyanis nem befolyásolható dolog. Ha valakinek nincs önbizalma akkor hiába szexelne minden nap más nővel, lenne több milliója, vadonatúj sportkocsijamm jól menő óriásvállalata ezek mind csak önmaga nyugtatásaként lennének, de önbizalma sosem lesz.

2019. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én.


Azóta jól megy a szekér.

2019. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!