Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfiak alkalmatlanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak alkalmatlanak a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én szerintetek alkalmas vagy?

Személyiségem: csendes, visszafogottabb, mások szerint rendes vagyok. Később szeretnék majd családot, csak azt nem tudom hogy én fogok e kelleni egy nőnek hosszú távra. Mert eddig nem volt kapcsolatom.

A kinézetem van olyan nő akinek bejön, és van olyan akinek nem. Magas vagyok, és vékonyabb a testem, sokan fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok. Tényleg nagyon szeretnék majd családot, de sokszor érzem az hogy nekem nem lehetőségem egy nővel sem családot alapítani.

23 éves vagyok.


2019. ápr. 2. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki életképtelen mint én.
2019. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

"Milyen férfiak alkalmatlanak a párkapcsolatra?"


Drogosok, alkoholisták, anyuci pici fiacskája, agresszívak, tutyimutyik, határozatlanok, papucsok, önállótlanok, akik a nőket házirabszolgának nézik, akik képtelen kompromisszumra, önzőek, egoisták, hűtlenek, tiszteletlenek a másikkal, minden garast a fogukhoz vernek, minden sz..rra elszórják a pénzt..stb.

2019. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A 2. nagyon jól felsorolta, csak az a baj, hogy a magyar férfiak 3/4-e beletartozik ebbe 😢😢.
2019. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aggresszívak, empátia nélküliek, kompromisszumra képtelenek stb
2019. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
2019. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Általában arról lehet megismerni, hogy szó szerint állnak értük sorban a nők. Deviáns életű, nőfaló, nagymenő janik, ilyenek.
2019. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ebből a bemutatkozásból nem derült ki más azon kívül, hogy meglehetősen szegényes a szókincsed.

Mennyire hatékonyan tudsz más emberekkel:

- oda-vissza kommunikálni, úgy, hogy mindketten megértsétek, mit akar a másik, és végül konszenzusra jutni?

- kooperációban, közösen egy konkrét problémát megoldani?

2019. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Kiegészíteném a 2. válaszadó listáját a következőkkel:

unintelligencia

kommunikációs képességek hiánya

önismeret hiánya

nincs semmi igénye arra, hogy fejlődjön

nem elég kitartó, nem tud komoly munkát fektetni a kapcsolatba hosszú távon is és nem csak az első pár hónapban

2019. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
_Nem tudom, hogy te alkalmatlan vagy-e, mert nem ismerlek. Én teljesen alkalmatlan vagyok nem csak a pár, de az emberi kapcsolatokra is.
2019. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozva az előzőekhez hozzátenném azt is, hogy: akik sokszor játszanak online rendszerjátékokban amelyek nem annyira barátságosak, azok is akik nem segítenek a házimunkában és nem empatikusak a nőkkel, mindig csak elvárnak. Szerintem azok a férfiak sem jó párkapcsolatban, akik mindig csak a barbi stílust várják el egy nőtől.
2019. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!