Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csendes fiúknak/férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes fiúknak/férfiaknak van esélyük valaha párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nem igazán járnak társaságba mert nincsen kivel és nem egy nagy társasági emberek. Interneten szinte lehetetlen ismerkedni mert ott a külső az elsődleges. Inkább úgy jellemezném őket, hogy ülnek csendben és ritkán szólalnak meg. Senkivel nem tiszteletlenek de az ismerkedés nekik egy külön világ. Jól gondolom, hogy a lányok észre sem veszik őket? Vagy jobb ha belenyugodnak végleg, hogy sohasem lesz senkijük sem?

2018. dec. 16. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

nincs sok


bár kapcsolat nélkül is jól meg lehet lenni


annyival kevesebb emberrel kell beszélni :D

2018. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem esélytelen, vannak olyan lányok akiknél ez kifejezetten előny.
2018. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

A kommunikáció egy olyan szociális készség ami az ismerkedés alapját képezi, ugyanis a kapcsolódáshoz szükségszerű egy közös jelrendszer.


Ne mondd azt, hogy "csendes vagyok", mert ezzel kizárod a lehetőségét annak, hogy nyitni tanulj.Mondd azt, hogy "csendes is tudok lenni".Hatalmas a különbség.


A személyiségfejlődés során állapotok vannak, és minden állapot tud változni a megfelelő impulzusok hatására.


Fejlődésre, önmeghaladásra mindig van lehetőség.


Akkor maradsz egyedül, ha nem élsz ezzel a lehetőséggel, és nem tanulsz meg tudatosan nyitni a nők felé.

2018. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Van a csendes természetnek egy olyan fajtája, amikor tekintélyt vagy képes parancsolni. Tudod, mint amikor az oroszlán simán csak ül és néz, közben minden állat be van tőle xarva. Ha nagy ritkán megszólalsz, annak mindig súlya van - amíg mások fossák a szót, de nem mondanak igazából semmit, addig te egy-két mondattal helyre teszed a dolgokat és kivívod a tiszteletet. Pl. a Vin Diesel- vagy Jason Statham-karakterek a filmekben. Na, ez a típus az, amire buknak a nők. Persze nem árt, ha a külső is ott van + mély hang, de ezek nélkül is be lehet zsebelni a respektet...
2018. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2018. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van. A csendes lányok is ugyanilyen érzelmesek, érzékenyek; és nem kedvelik a felszínességet. Lehet, hogy egy csendes lány lelkitárs rádismer; felismeri, hogy az ő személyiségtípusa vagy. Az ilyen emberek nem kedvelik a pörgést; tehát ahol a pörgés van, ők ott nincsenek; azt általában kerülik. Szal vagy a gép előtt ülnek, vagy sétálnak valahol, vagy vásárolnak.
2018. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*Ja és ha van saját udvaruk, akkor lehet nem elmennek sétálni, hanem csak kiülnek oda, vagy ott flangálnak, vagy ott gereblyéznek mondjuk
2018. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Párom ilyen. Vannak barátai de.mind elköltözött szinte ezért nem jár el, csendes, félénk, de nekem tetszett. Én hajtottam rá neten.

Azt hittem roppant kínos lessz a randi de kiderült sok közös érdeklõdési pontunk van. Nagyon õszinte, jó a humora s régimódi úriember, sose enged cipekedni, sose emelne rám hangot, ha gond van közben is tudom szeret, sokszor csak nézek ki az ablakon odabújik s kezet csókol.❤ Most 3 éve együtt, tervben az esküvõ.


Nehéz könnyû pasizni, csajozni ha nem nyílik ki az ember. Néha megéri bátornak lenni. Nem kell magadra erõltetni egy harsány maszkot de ha kilépsz a konfortzónádból s megszólítasz valakit attól még te te maradsz.

Nem kopog be senki hozzád, hogy hello szia tetszel. Ha igen akkor meg piszkos nagy mázlid van.😂


De érdemes, sokszor a csendesebb lányok, fiúk azok akikkel komolyabban tervezni is lehet. Szóval csak hajrá.

2018. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmi.
2018. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%

"A csendes fiúknak/férfiaknak van esélyük valaha párkapcsolatra?"

Kb. semmi.

2018. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!