Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 és 35 év közötti szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 és 35 év közötti szinglik a maradékok?

Figyelt kérdés

Ebben a korban mindenki ez első komolyabb kapcsolatát tapossa, és még az első válása előtt van. A piacképesek már elkeltek, és csak a maradék szingli, aki senkinek sem kell.

Ez tényleg így van?


2019. ápr. 3. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Te mondod, akkor biztos így van.
2019. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem a maradékok, hanem a szerencsések.
2019. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

"Ebben a korban mindenki ez első komolyabb kapcsolatát tapossa, és még az első válása előtt van."

Ömm.. mi???

Nem mindenki marad együtt az első komoly párjával 10 évig. Bármikor elromolhat egy kapcsolat, igen, 30 éves korodban is. Ez csupán annyit jelent, hogy eddig nem találta meg az igazit, szakítás lett a vége a legutóbbi párkapcsolatának. Inkább legyen valaki szingli, mint olyannal együtt akivel már nem jó és csak azért van vele mert már elmúlt 30.

Attól, hogy valaki piacképes közel sem biztos, hogy az első kapcsolata örök élet meg egy nap lesz, ez hatalmas baromság. Egy kapcsolat mindig két emberen áll, és az emberek hibáznak meg elrontanak dolgokat. Semmi baj nincs azzal, ha valaki 30 évesen véget vet egy kapcsolatnak ami nem működik. Vagy aki inkább van egyedül amíg meg nem találja a megfelelő társat. Sőt szerintem ezek a legértelmesebb döntések amiket valaki hozhat.

Párom 32 volt mikor megismerkedtünk. Nem selejt, nem maradék, csomó értékes, jó kapcsolata volt az évek során. Az életkor nem jelent semmit ilyen szempontból.

2019. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

"Ebben a korban mindenki ez első komolyabb kapcsolatát

tapossa, és még az első válása előtt van."


Aha :D oké. Te sem vagy valami okos.

2019. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
egyáltalán nem. egyébként ha meg a válás képbe kerül, akkor annyira mégsem piacképes az illető hosszútávon
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

128 vagyok és frissen szingli. Annyira nem vagyok rossz party, de néha az emberek évekig együtt vannak, majd az egyikünk más irányba akar menni vagy eppen hibázik és jobb nekik külön azt érzik.

Én szerencsésnek érzem magam az exeim miatt. Mindegyiktől valami szépet tanultam, amitől egyre jobb emberré váltam.


Az élet nem egy kötelező dolog. Huszonévesen nem mindenki találja meg az igazit.

2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
#6 mit tettél azért, hogy ilyen szép kort megértél? szimpla genetika vagy egyéb módon prezerváltad magad? én szívesen megismerlek, he elárulod
2019. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Nőknek igen, férfiban még ilyenkor kezdenek kibújni a tojásból gyakorlatilag. Tehát férfiakkal ilyenkor még bármi lehet.
2019. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
29 évesen váltam 12 évig voltunk együtt a férjemmel.Házasságban 6 évet, gyerek nem született a kapcsolatunkból.32 évesen újra megkérték a kezem.Nem éreztem magam ,,maradéknak" és a férfiak sem hiszem, hogy úgy tekintettek volna rám.Mondjuk elsősorban értelmes férfiakkal randiztam, tudtam mit keresek és ,,kit".
2019. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nőként is bármi lehet. 32 évesen lettem újra szingli, egy 7 éves kapcsolat után. Nem éreztem magam maradéknak, hiszen volt egy hosszú kapcsolatom. 3 hónappal később ismertem meg a férjem. Ő épp egy 10 éves kapcsolaton volt túl.
2019. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!