Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzet. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Nem tudom mit tegyek, nem akarok szemét lenni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Eddig két kapcsolatom volt. Az első elég rossz volt, mert bár mindent úgy csináltunk, mintha együtt lettünk volna, kimondva és barátok előtt nem "jártunk". én viszont nagyon szerettem a fiút, és szeretem még most is, bár sokszor elmondtuk egymásnak, hogy "szeretlek, de nem vagyok beléd szerelmes". én ezt akkor komolyan is gondoltam, de valahol tudat alatt tudtam, és valószínűleg a srác is tudta, hogy nem igaz. az viszont nyilvánvaló volt, hogy én sokkal jobban kötődöm hozzá, és ő sokkal fontosabb nekem, mint én neki. ő volt a legjobb barátom, mindent el tudtam neki mondani, és pluszban még nagyon vonzott is. de többször is ott kötöttünk ki, hogy ne beszéljünk egy ideig, bár egy-két hét után mindig felkeresett újból. aztán egy alkalommal kicsit összevesztünk, és nem találkoztunk többet. még beszéltünk kétszer, második alkalommal úgy tűnt minden rendben van, azt mondta, hiányzom neki, de aztán többé nem írt. én kicsit depresszióba estem, próbáltam továbblépni, de nem tudtam, egyfolytában ő járt a fejemben, sokat sírtam, próbáltam nem emlékezni semmire, de közben féltem a felejtéstől, hogy egyszer már nem fogom tudni felidézni, milyen volt őt megölelni, milyen érzés volt, ha megcsókolt, milyen érzés volt, mikor a pulzusom megugrott annyitól, hogy megpuszilta a nyakamat... szóval, tipikus kislányos bajaim voltak. aztán szilveszterkor, kicsit ittasan csókolóztam egy másik sráccal,bár nem is tudtam igazán, hogy mit csinálok, csak annyira hiányzott, hogy hozzábújjak valakihez és megcsókoljon. ezzel még nem is lett volna baj, de a srác később megkeresett, hogy találkozzunk, én pedig nem tudom miért de beleegyeztem, és aztán minden jött magától... és most együtt vagyunk. de én nem szeretem őt jobban egy barátnál... reménykedek, hogy belészeretek még később, de közben akárhányszor csókolózunk, az előző barátom arcát látom magam előtt, és azt képzelem, hogy őt ölelem. a mostani barátomnak egyébként én vagyok az első barátnője, nem is nagyon volt együtt még senkivel rajtam kívül.

És mindezekért utálom magamat, mert tudom, hogy nem lenne szabad a barátommal lenem, miközben mást szeretek, mert ő viszont szeret, és őszinte. De nem akarom bántani, mert ha elmondanám neki, hogy én nekem ő nem nélkülözhetetlen, annyira naem hiányzik, ha nincs velem, és ráadásul hogy másba vagyok szerelmes, akkor összetörne, és plusz ez lenne az első szakítása is... Látom, hogy azt csinálom körülbelül, amit az előző barátom velem, de míg magamról tudom, hogy ha ő ezt mondja nekem, én ezek ellenére is szívesen vele lettem volna, addig félek, hogy a barátom viszont kikészülne.

Még egy infó, a régi barátom, akit nem tudok elfelejteni, 19 éves, a mostani 21 (tudom, kicsit sok).

Segítsetek, hogy ne legyek egy ilyen szar alak, nem akarok senkit sem bántani :(


Köszi, ha végigolvastátok ezt a sok zavaros szöveget!


2011. jan. 15. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakíts a sráccal és várj egy-két évet a következő kapcsolatodig. Talán nem muszáj ilyen fiatalon ennyi sráccal kezdeni.
2011. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyen szíved!Tudom, azt hiszed, sajnálnod kell, de legyél kemény, hogy igazán rendes legyél vele...Ő csak egyre jobban beléd fog zúgni.Nekem is volt ilyen, eltelt így 3 év az életemből, és végig szenvedtük mindketten, már öngyilkosságot emlegetett, hogy nem baj, ha nem szeretem ő akkor is velem akar lenni, stb. Így utólag sajnálom, mert hamarabb túl lehetett volna ezen az egészen(JJJa és én is).

Hagyd ott, kedvesen!, és semmiképp ne tántorodj el ettől, ne sajnáld meg. Ha ez van ez van! Túl lesz rajta, mindenki túléli, ha meg nem, akkor amúgy is mindegy, olyan ember ide nem való.

2011. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Talán nem muszáj ilyen fiatalon ennyi sráccal kezdeni."

Haha ezt most komolyan írtad??....két kapcsolata volt..vak vagy? KETTŐ!!

Szerintem szakíts ezzel a fiúval mindenképpen akivel most vagy!És az a fiú akibe szerelmes vagy..Ő is így érez irántad?Szóval mikor együtt voltatok akkor te is észrevetted rajta hogy úgy mondja azt hogy "szeretlek, de nem vagyok szerelmes!" ahogy te mondtad neki??Mert ha igen akkor szerintem semmi nem tart vissza hogy most te keresd a fiút és megmondanád neki hogy szereted és jó lenne újrakezdeni de most már úgy normálisan felvállalni mindent a barátok előtt is!

2011. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nem is tudom, mikor együtt voltunk, többször is olyan volt, mintha mást érezen és tenne, mint amit mond... csak kicsit nehéz eldönteni, hogy mit teszünk meg azzal az emberrel, aki a közeli barátunk, és esetleg tetszik, és mit azzal, akibe szerelmesek vagyunk. sajnos nem tudom:(

2011. jan. 15. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

légy fair és szakíts a mostani pároddal,mond el őszintén,h még nem állsz készen egy új kapcsolatra.

a régi fiút meg próbáld elfelejteni,hiszen már írtad,h neki te nem jelentettél annyit.(ha jelentettél is,képtelen volt kimutatni az érzelmeit és egy kisfiú).

majd eljön az akivel beteljesül a szerelem:)

Az egyedülléttől nem kell félni.

2011. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem kéne. de én félek... de közben meg tudom, hogy neki talán jobb lenne nélkülem, hiszen akkor talán nézn a többi lányt, és találhatna tőlem jobbat... :/
2011. jan. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!