Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik frizura jön be inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik frizura jön be inkább a fiatal nőknek?

Figyelt kérdés

Fiatal nők alatt a 20 év körüliekre gondolok, akik már nem gyerekek éppen.

1. A hosszabb, kócos, nem sok törődés jeleit mutató frizura, ami csak úgy van az illető fején esetleg szakáll hozzá.

2. A kéthetente fodrászhoz járó alul rövid fent hosszabb, oldalra/hátra waxolt, fésült, csíkkal elválasztott szépfiús frizura, mindig frissen borotvált arccal.

Első hallásra melyik a vonzóbb külső ezen lányok többségének?



2018. szept. 28. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Szóval az igénytelen és a piperkőc közül lehet csak választani? Normális nincs?
2018. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1

22/N

2018. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

#1

Hallottal mar arrol, hogy "messy bun"? Keress ra. Az is igenytelen neked csak azert, mert bohem hatast kelt?

2018. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

#3

Hol volt szó a kérdésben a messy bunról?

2018. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kettő között. Hosszú haj nem jön be, meg a bun sem... aki viszont ket hetente fodrászhoz jár, az is túlzás. A lényeg hogy a karakterehez jól álljon, igenyesseget tukrozzon. Manapság egyre ritkábban látok ilyen hajat a sracokon, csak ezért idő utaznek a 90-es évekbe :)))

Akit leírtál kettőt, kapásból elutasítanam. Elsőt azért, mert igénytelen, a másodikat azért, mert túl sokat foglalkozik magával és túl divat követő , én rosszul éreznem magam mellette, hogy havi egyszer vagy meg ritkábban jarok fodrászhoz...

de ha választani kell mindenképpen, akkor a második, az igényesség miatt.


22/l

2018. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem igénytelenségre gondoltam, de azért sokat nem tévedtem, mivel annyira sarkítottak ezek a példák.

Sok pasit látok akire nem mondhatom, hogy igénytelen mivel nem zsíros a haja és tiszta, de van, hogy totál más állna jól neki, de nem foglalkozik vele, vagy szakállt is azért visel mert amúgy divat, de amúgy nem áll jól neki. Ugyanígy az ilyen kezdetleges szakállkezdeményekkel.

A másik tábor viszont az, akin tényleg látszik, hogy mégis valamennyire ad a külsejére. Még ha nem is kéthetente, de van akin azért látszik, hogy komolyan veszi magát.

2018. szept. 28. 15:05
 7/16 anonim ***** válasza:

#6

Nekem a "nem sok törődés jeleit mutató frizura, ami csak úgy van az illető fején" rész eléggé azt sugallja, hogy igénytelen. :D

2018. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem érdekli, hogy áll a haja és csak úgy lóg össze-vissza minden oldalon viszont tisztán tartja még nem igénytelenség, csak nem ad magára.

De ha csak alig mossa másfél hetente egyszer, vagy rendszeresen kialudja és úgy hagyja az már az.

2018. szept. 28. 15:13
 9/16 anonim ***** válasza:
ha minden másnap megmossa, akkor egyértelműen az 1. a szakállat meg minden nap mosni kell.
2018. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Minden másnap hajat mosni?! :O
2018. szept. 28. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!