Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg válogatnak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg válogatnak a férfiak, vagy csak mi nők kritizáljuk egymást?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagosan nézek ki. Visszafogottan öltözködök, szemüveget hordok (van kontaktlencsém, de nekem így kényelmesebb), nincs tökéletes alakom, keveset sminkelek, jóformán csak a szempilláim festem.

Eddig mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, nem volt problémám a társkereséssel.

A nőismerősökkel viszont csak az van.

Kéretlenül kapom rendszeresen, hogy a mellem túl nagy, a derekam túl vastag, nem öltözök elég jól, nem elég szép a hajam, fogyhatnék...á, inkább nem sorolom.

A legjobb eddig talán az volt, amikor egy baráti társaságban bemutattak egy srácnak, akivel váltottunk is aztán pár szót, de az egyik lány elrángatta mellőlem. Utána kaptam egy üzenetet a lánytól, hogy megkérdezte a srácot, mit gondol rólam, és azt üzeni, csúnya vagyok, és ő szebb. (Nem üzent ilyet amugy, csak a lány írta).


Szóval, nekem egyre inkább úgy tűnik, mi nők sanyargatjuk egymást és magunkat képzelt "hatalmas férfi elvárások"-nak megfelelni kívánva.


Vélemények és ellenvélemények érdekelnek.


2019. ápr. 6. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Asszem' én neked adom az egyik legértelmesebb nő díját az oldalon. Amit írsz az teljesen korrekt és a környezetemben is ugyanezt állítják egymástól függetlenül a legintelligensebb nők és férfiak.

A legtöbb férfinak tényleg bejön a legtöbb nő. Nem akarnak topmodellt, nincsenek óriási elvárásaik. Akármilyen társaságban voltam, nem volt olyan éjszakai piálás, hogy a férfiaknak ne jött volna be egy csomó nő. Ezzel szemben nőktől rengetegszer tapasztaltam, hogy a legjobb barátnőjüket is pont úgy beszélték ki, ahogy leírtad. És jó pár nő ismerősöm panaszkodik a férfiak hatalmas elvárásairól... miközben csak a legjobb pasikhoz nem elég jók.

2019. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Valóban nincsenek túl nagy elvárások a nőkkel szemben a mai világban. Az, hogy a nők miket mondanak egymásnak abba én nem látok bele.
2019. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Elképesztően lehangoló látni, hogy mennyire kicsinyesek tudnak lenni a nők. Sokkal szemetebbek, amikor rivalizálnak, mint a férfiak. Amit írsz, azt kb. sejtettem, csak nyilván nem látom élesben.
2019. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Jól látod.
2019. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Téged vesznek körbe hülye pitsák.
2019. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Most őszintén, tényleg, milyen elvárások vannak a nőkkel szemben manapság? Kb. annyi, hogy ne legyen dagadtabb mint egy víziló és nézzen ki fiatalabbnak mint egy 60 éves.

Abszolút nincsenek azok a túlzott elvárások, mint a férfiakkal szemben, hogy ő legyen a leghelyesebb a baráti körben, keressen legalább fél millát, legyen saját lakása, legyen 185+ cm magas, és legalább egy ízlésesen sportos teste is legyen, ha már kockahasa nincs. Stb.

Ilyen és ehhez hasonló elvárások hol vannak már egy nővel szemben? Sehol basszus

2019. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

"A nőismerősökkel viszont csak az van.

Kéretlenül kapom rendszeresen, hogy....."


Irigykednek rád.


Szelektáld ki a női ismerőseidet. Ill. csak arra használd őket, hogy társaságba vigyenek, ahol a férfiak felfigyelhetnek rád.

2019. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Az internalizált nőgyűlölet sajnos sok nőben jelen van.

Nem lennének ilyenek, ha 2 éves kislányokra nem sminkcuccokat kényszerítene rá a társadalom, hanem valami normális játékot, mondjuk legót.

2019. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
A véleményem az, ami itt ritkán, hogy kamu. Ez tipikus hálivúdi képzelgés. Azt is fiúk írták, ezt is.
2019. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

"Kéretlenül kapom rendszeresen, hogy a mellem túl nagy, a derekam túl vastag, nem öltözök elég jól, nem elég szép a hajam, fogyhatnék...á, inkább nem sorolom."


Két nagyon külön világban élhetünk. Felnőtt ember nekem ilyet még nem mondott. Az ismerőseim túl udvariasak ahhoz, hogy ilyet a szemembe mondjanak. Te modell vagy hasonló szakmában dolgozol?

2019. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!