Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi panaszkodik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi panaszkodik, hogy a nők válogatnak, miközben?

Figyelt kérdés

Miközben sokan közülük mindössze a női nem egy kis szeletét értik a "nők" alatt.

Tehát a sok kérdésben/válaszban, ami arról szól, a nőkhez pénz kell, lakás kell, kocsi kell, drága ruha kell, különben egy se áll szóba veled, tulajdonképpen csak a felső kategóriás nőket értik, a 18-30-as korosztály úgy 10-15%-át.

Jó, valahol mindenki válogat bizonyos szempontok alapján, és nyilván egy kevésbé előnyös külsővel rendelkező egyénnek kisebb lesz a rajongótábora, mint egy szupermodellnek, de itt konkrétan arról van szó, hogy a nem a legeslegszebb, legkihívóbb lányokat mind kizárják.

Tehát egy bájos, szép arcú, jó alakú lány is kuka, arra hivatkozva, hogy "szürke kisegér", mert nem ribi, míg egy alapból kevésbé esztétikus, de tökéletesen feltuningolt lány meg főnyeremény.


(Nem provokatív, csak ezt figyeltem meg itt az oldalon)


2019. jan. 15. 06:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletes meglátás. :-) De hogy te ezért mit fogsz kapni, remélem, felkészültél rá. :-)
2019. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Itt az oldalon +20as szűz, ragyás, kocka lúzerek nyilatkoznak luficsöcsű, kacsaszájú, műszempillás plázaqrvákról. Jó a meglátásod.
2019. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Embere válogatja.


Nekem pl pont a szürke kisegér típus a zsánerem (bár én jobban szeretem szomszéd lány típusnak hivni). Van haverom, aki nem erti mit eszek ezeken a nőkön. Van aki meg ugyanúgy ilyesmi lányokat keres.



A “férfiak” nem egy homogén massza, attól, hogy a neked tetsző férfi éppen a más típusú nőkre bukik, más ferfiak még pont lehetsz te az esete.

2019. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Gyépésmérnök ***** válasza:
35%

Ez egy szimpla kivetítés. Az nem elsősorban a férfiakra jellemző hogy levegőnek nézik a másik nem 80%-át. Ha így lenne, az emberiség már kihalt volna pár százezer évvel ezelőtt.

Akit te ostoba lúzer kockának nézel, az lehet hogy szakmailag, emberileg fényévekkel jár előtted, csak még nem jött rá hogy a külső tuningolásával többre menne mint bármi mással.

2019. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már feltűnt nekem is de nem zavar, hogy anonim, kik, mit mondanak. 25F
2019. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen miért is rossz az, ha valaki válogat?


Nekem meg az a meglátásom, hogy a férfiak java része a nőkhöz képest nem válogat annyira, ha egy kis szex kalandról van szó. Ha komolyabb kapcsolatban gondolkodnának, akkor más lenne a helyzet.

De viccesnek tartom, amikor egy férfi ítélkezően beszél a nőről, mert az “válogat”, mintha az helyesebb viselkedési forma lenne, hogy mindenkit megakar fektetni, míg ezzel szemben az adott nő talán komolyabb, hosszútávú kapcsolatban szeretne gondolkodni.

2019. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Na mondjad Mari, kitől kaptál kosarat?
2019. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Önmagában nem a válogatással lenne a baj, hanem amikor valakinek a külső a mindene. Ha a másik már nem úgy néz ki, lecseréli. Inkább ez érződik ki a válogatásból (nemtől függetlenül), hogy eleve egy megvetés van az emberben, és hiába felel meg ma valaki, nem biztos hogy később nem kell majd egy jobb.

Amúgy van amikor az átlagosabb külsejűek jobban válogatnak, és aki meg feltünően öltözik, ő meg örülne már ha lehetne végre kapcsolata. Itt is volt több ilyen kérdés.

Nekem is jobban tetszene a szürke kisegér, de ott meg jégkirálynősködés van, meg lenéző stílus, időnként magát sem fogadja el, és ha valaki dicséri, azt nem tudja elfogadni, hiteltelen idiótának, férfiatlannak veszi a másikat. Úgyhogy teljesen vegyes a kép. De az igaz, hogy a férfiak is tudnak válogatni, ugyanúgy ahogy a nők is.

2019. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Falnak szaladnék, ha valakinek tetszenék, és szürke kisegérnek hívna.


Ha tetszem neki, akkor fullos nő vagyok számára, ahogy ő top pasi nekem.

2019. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

"Tehát egy bájos, szép arcú, jó alakú lány is kuka, arra hivatkozva, hogy "szürke kisegér""

Már elnézést, de a lónak a ...

Én pont ilyen "szürke kisegérbe" voltam sokáig szerelmes (kár, hogy volt barátja, és valszeg én sem lettem volna az ő esete), azóta is "ilyet" keresek...

2019. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!