Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg válogatnak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg válogatnak a férfiak, vagy csak mi nők kritizáljuk egymást?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagosan nézek ki. Visszafogottan öltözködök, szemüveget hordok (van kontaktlencsém, de nekem így kényelmesebb), nincs tökéletes alakom, keveset sminkelek, jóformán csak a szempilláim festem.

Eddig mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, nem volt problémám a társkereséssel.

A nőismerősökkel viszont csak az van.

Kéretlenül kapom rendszeresen, hogy a mellem túl nagy, a derekam túl vastag, nem öltözök elég jól, nem elég szép a hajam, fogyhatnék...á, inkább nem sorolom.

A legjobb eddig talán az volt, amikor egy baráti társaságban bemutattak egy srácnak, akivel váltottunk is aztán pár szót, de az egyik lány elrángatta mellőlem. Utána kaptam egy üzenetet a lánytól, hogy megkérdezte a srácot, mit gondol rólam, és azt üzeni, csúnya vagyok, és ő szebb. (Nem üzent ilyet amugy, csak a lány írta).


Szóval, nekem egyre inkább úgy tűnik, mi nők sanyargatjuk egymást és magunkat képzelt "hatalmas férfi elvárások"-nak megfelelni kívánva.


Vélemények és ellenvélemények érdekelnek.


2019. ápr. 6. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

"Nem lennének ilyenek, ha 2 éves kislányokra nem sminkcuccokat kényszerítene rá a társadalom"


Hát a társadalom ilyet biztos nem kényszerít. De ha ezt is tenné, a felnőttekre biztos nem tudja, mert a kényszerítéshez is kettő kell. Így ezzel a felnőttek nem takarózhatnának.

2019. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
A nők nagyon tudják utálni egymást, erről már volt szó itt.
2019. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Nők nagyon gonoszak egymással is ha képbe kerül egy férfi aki mindegyiknek kéne !


De meg nyugtatlak ezt a férfi oldal is csinálja egymással. Mind azon harcol hogy a többinél jobbnak tűnjön és hogy neki van szép barátnője a többinek nincs olyan vagy épp semmi.

2019. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Hát, én pont fordítva tapasztalom.

A nőktől rendszeresen kapom a bókokat mindenre, és állandóan kérdezik, hogy hogy lehet, hogy nincs barátom.

Én sem tartom magamat rossz nőnek.Nincs szükségem sok sminkre, heti 3x edzek, csinosan, nőiesen öltözködöm, mégsem közeledik egy férfi sem, és megdicsérni sem szoktak..


30

2019. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Én is fordítva tapasztalom: a nők szerint vonzó vagyok, ragyogó a személyiségem és biztosan nincs gondom az ismerkedéssel. Hát nem így van, meg is vagyok hízva most, de ezen a nők túltekintenek. A férfiak nem.
2019. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14,15: Ha csak nők bókolnak nektek és "nem értik" hogy miért nincs barátotok, akkor valamit nagyon rosszul csináltok. Valószínűleg a külsőségekkel nincs baj (a többi nő csak ezeket figyeli), valami más gond lesz, amit ők nem vesznek észre.
2019. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 MolotovPunk ***** válasza:
41%

/Ha csak nők bókolnak nektek és "nem értik" hogy miért nincs barátotok, akkor valamit nagyon rosszul csináltok. Valószínűleg a külsőségekkel nincs baj (a többi nő csak ezeket figyeli), valami más gond lesz, amit ők nem vesznek észre./

Van egy sanda gyanúm,hogy a kisugárzásukkal van baj,nem a kinézetükkel.Ha egy embernek,akár egy nőnek is taszító kisugárzása van.(Nem mosolyog,beképzelt) arccal megy az utcán,akkor ne csodálkozzon azon,hogy 1 férfi sem fogja leszólítani őt talán soha az életben.Mi férfiak előbb megyünk oda az átlagos mosolygós lányokhoz.Legalábbis nálam ez így működik.Sorry.

Egyébként kicsit én is válogatós vagyok,ha azt vesszük,mert hiába jön oda néha hozzám 1-2 csaj melóhelyen flörtölni,ha nem tetszenek nekem.

2019. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Apám...hogy eltaláltátok.Tényleg nem mosolygok.😄😄😄

#14 voltam.

2019. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!