Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresésnél miért van az, hogy még a nem túl előnyös megjelenésű nőknek is könyörögni kell, hogy beszélgessenek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,a fiúk mért írtak össze ennyi marhaságot,de hidd el nekem,nőnek,hogy a legtöbb csaj megőrül a szerényke,bénuska,ügyetlen szűz pasikért!
2019. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert 90% nyi pasi jut 10%-nyi nőre. Nem ti vagytok helyzetben.
2019. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Mert azt hiszik hogy ami nem működik az életben,az majd működik a virtuális valóságban.
2019. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez engem is érdekelne. Valószínűleg azért, mert bőven válogathatnak.

Az egyes és hármas válaszát nem értem.

2019. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert az összes p...na náluk van.
2019. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem értem amikor a lány ír rám én meg nyitott vagyok a beszélgetésre és adok neki elérhetőséget amin korlátlanul tudnánk levelezni és nem kell fizetni érte mint társkeresőn de erre már sose kapok választ.

Ja, mégis értem, valószínűleg kamu felhasználó amit a társkereső üzemeltet. Más ötletem nincs.

2019. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ez vagy 4-szer megtörtént.
2019. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első ezt honnan veszed? Én sehol nem találkoztam ezzel,kb le se szarnak a lányok!
2019. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
8 - irónia nem az a hely ahol az irónok laknak.
2019. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem komolytalanra a netes dolgot mikor sok fölösleges időm teljében jószándékkal csak technikai okból ráírtam egy új női regisztrálóra hogy töltsön fel képet. Amaz visszaírt hogy igazam van majd nyilván feltölt de nem siet vele mert így kép nélkül(!) is alig győzi a levelezést
2019. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!