Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a méret számít? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a méret számít? Miért?

Figyelt kérdés
Randin felmerült a kérdés, őszinte választ adtam. Mereven 11 centi, randi óta nem válaszolt. Láttam, hogy nem tetszett neki a válasz...tényleg csak ez számít a mai világban?

2019. ápr. 8. 15:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
24/F
2019. ápr. 8. 15:42
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Nen csak ez számít, de ha ha olyan kicsi a pasi farka, hogy nem lehet ve rendesen szexelni, az igenis nem kell a legtöbb nőnek.
2019. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

"tényleg csak ez számít a mai világban?"

Nekem 18 centi, szóval válaszolhatok: nem, nem csak ez számít. Tekintve, hogy arcra olyan ronda vagyok, hogy egy randit sem tudok összehozni, ezt kijelenthetjük.

2019. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:/
2019. ápr. 8. 15:44
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű külsőre sem tetszettél neki annyira,hogy ezzel a párosítással együtt ùgy gondolta volna van értelme tovább találkozgatni.Persze személyfüggő,de ha annyira odáig lett volna,akkor nem lécelt volna le mielőtt megbizonyosodott colna róla,hogy ez valóban kevés neki.

Amùgy igen számít azon ok miatt,amit már előttem megfogalmaztak.

2019. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az öklömet is szoktam használni szexnél, hol erre hol arra...kinek milyen a fantàziája. Ez gáz?
2019. ápr. 8. 15:48
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy csaj lekoptatott.

Ebből következik, hogy a mai világban csak ez számít.


Fantasztikus logika. Nyáron belefutottam egy kukacos szilvába, rettenet, a mai világban már csak kukacos szilvát ehet az ember, többet nem is nyúlok gyümölcshöz. :(

2019. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Lesz majd akinek jó lesz. Sajnos a nők nem éppen kegyesek a férfiakkal szemben, mivel mindegyiknek van egy elképzelése az idealrol és ha valami hiba van kimeletlenek. Persze őket nem szabad bántani semmi miatt.
2019. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

"Valószínű külsőre sem tetszettél neki annyira,"


Rúgjál még a kérdezőbe :D

Amúgy persze, hogy számít, csak a hülyék tagadják.

Nyilván nem kötelező a 20 centi, de azért....

2019. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Első randin megkérdezte, hogy mekkora a szerszámod?

Hát nem is tudom, mit gondoljak ...

2019. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!