Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit értetek az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit értetek az alatt, hogy a technika jobban számít, mint a méret?

Figyelt kérdés
Mármint milyen technikák vannak, amikkel élvezetesebb a szex, vagy mit kell a technika alatt érteni? Rengeteg helyen olvastam, hogy a méret nem annyira számít, sokkal inkább a technika. Régóta érdekel, hogy ez pontosan mit jelent. Légyszi próbáljátok minél jobban kifejteni. :D Köszi előre is.

2016. aug. 1. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most eléggé betaláltál, mert mindenkinek mást jelent. Mindenkinek más tetszik, mást szeret. A lényeg, hogy észrevedd mit akar a másik és próbáld azt megvalósítani.
2016. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Vígasz-duma.
2016. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem. :D Ha pl. a párom azt szeretné, hogy ujjazás közben kinyaljam, az is egy technika? És annak mi köze van a farok mérethez?
2016. aug. 1. 22:02
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es

Sztem nem az.

Én úgy tapasztaltam eddig, hogy minden nő más. Mást szeret, más ütemben, más ideig.

2016. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minden technika ilyen alapon, de nyilvánvalóan téged most nem az ujjméret érdekelt :D Így azokat hagyd figyelmen kívül :D
2016. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy bizonyos szint alatt mindegy mekkora mester valaki, fizikai képtelenség a győzelem
2016. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, fiú vagyok, ezert kérdezem. :D Csajok folyton emlegetik itt gyk-n, hogy felőle lehet 10cm is, a technika a lényeg. Ezért ha már ennyire emlegetik, magyarázzák már el :D
2016. aug. 1. 22:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy a mérettől függetlenül tudd kielégíteni. Hogy ehhez az kell, hogy bedugsz még két ujjat a farkad mellé szex közben, vagy hogy előtte-utána kinyalod, az már tényleg tőled és a nőn múlik. Illetve igen, azon is elég nagy mértékben, hogy odafigyelj rá, a visszajelzéseire- ha valami tetszik neki, azt észrevenni és tovább úgy csinálni, ha nem tetszik, azt észrevenni és abbahagyni mielőtt mondania kell. Ez nem feltétlenül technika kérdése, inkább tényleg csak odafigyelésé. De alapvetően ezt értjük (én legalábbis ezt értem) technika alatt.
2016. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8-as, és a többieknek is.:)
2016. aug. 1. 22:10
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Technika? Megint kizárólag a férfi munkálkodjon megfelelés terén, mi? Na most nálam alapból ki van zárva az a nő, aki fekszik, mint egy darab farönk és tőlem várja a csodát.
2016. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!