Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SirMoook kérdése:

Fiúk! Nektek mennyire számít ismerkedésnél a mell mérete?

Figyelt kérdés

Mennyire zavar, ha túl kicsi, vagy ha túl nagy? Mi számít túl kicsinek vagy nagynak?

(Természetesen a női fél melleiről van szó:D)

18/L



2017. júl. 31. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Amig nem lep ra, de nagyobb mint az enyem addig oke. F
2017. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha formásak, akkor nem hátrány, de nekem nem lényeg, ha kisebbek vagy nagyobbak vagy akár lógnak valamennyire... Nyílván én se vagyok tökéletes, és ruha alatt meg nem fog látszani, hogy mennyire lógnak vagy nem.

Nem hiszem, hogy ezen izgulni kéne. :)

2017. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
semennyire :)
2017. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Ez az ideális méret: [link]


Ez túl kicsi: [link]


Ez már nagy: [link]

2017. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Arányos legyen, szép formájú és ne lógjon, ennyi.

Egy 50-60kg közötti nőnél a 70-75B tökéletes, de egy erősebb testalkatú sportolónál,mint a párom a 85C sem tűnik nagynak.

Van egy kolléganőm, aki 75D melltartót hord és még az is határeset számára, de E kosár nagyon ritka ebben a méretben. Ha ránézek kapásól a melleit nézem, aránytalanul nagyok a testéhez képest.

2017. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha túl kicsi az olyan mintha egy kisfiút kúrnék, ha meg nagy az sem jó mert lógni fog mint egy holttest az akasztófán és kb annyira is lesz szép látvány.
2017. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A legrosszabb ***** válasza:
38%
Kicsi legyen. Kicsi, apró, tenyérbe illő cicik. A-s, vagy AA-s méretű. Nekem a B-s már nagy.
2017. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Igazából soha nem néztem ismerkedésnél a mellméretet, ennek ellenére valahogy úgy alakult, hogy egyik barátnőmnek se volt nagy cicije, sőt inkább kicsik, amiket én sokkal jobban szeretek. Valószínűleg tudat alatt a nagy mellű lányokat kiszűrtem...
2017. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Legyen nagy kb. ekkora

[link]

Vagy...

[link]


Amúgy kicsit lóghat és amikor ugrál akkor a mellei is ugráljanak valamint a mellbimbója álljon ki egy kicsit és a péló jól csúszon köztük.

2017. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán számít, bár ha túl nagy az zavaró lehet.

Volt szerencsém A/B/C/D kosármérethez, sőt voltam olyan lánnyal is, akinek 22 évesen már a földet nézték a mellbimbói - vannak ennél sokkal fontosabban dolgok is az életben, nem ezen múlik.

Legalábbis nekem, biztosan van akinek igen.


31F

2017. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!