Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lesz nehéz kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz nehéz kapcsolatot keresni, amennyiben van 2 gyermekem? 30/F

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé. Sokaknál kizáró ok.
2019. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nehéz lesz. Én például nem járnék veled, bocs. 30N
2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekes nők között keress.
2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nehéz dolgod lesz. A mai 30 éves pasik legtöbbje szerencsére még gyermektelen, így ők mindannyian "jobb partik", mint te 2 gyerekkel, egy elcseszett élettel, és egy ki tudja milyen exnejjel....
2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Semennyire.

37 vagyok, és nő, 2 gyerekkel. Én nevelem őket. Gondolom, nálatok is anyukánál vannak a gyerekek.

Siman tudok ismerkedni, nem ezen múlik. Akinél abszolút kizáró ok a gyerek, az nekem se kellene tátsnak.

2019. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
*társnak
2019. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Van akinél zavaró, van akinl előny h nem gyaggatod gyerekvállalással! Attól függ milyenek a gyerekeid, meg hogy viselkedsz az új nőhöz. Attól is függ hogy nézel ki, milyen az anyagi háttered.


Miért akarsz társat? Mostmár h facér vagy lehet belehomorítani a szexkapcsolatokba, úgyis ezt akartátok, nem?

2019. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Igazából pont annyira lesz nehéz, mint bárki másnak - feltéve, ha komoly kapcsolatról beszélünk. Mindannyiunknak nehéz, mindünknek át kell esni a kezdeti nehézségeken, mire találkozik valaki olyannal akivel kölcsönösen jó kapcsolata lehet.


Első tippem: Kerüld azokat akik számára a gyerekeid megléte problémát okoz. Ezen is mind átesünk más-más tulajdonságaink miatt, sokan viszont ezzel mindenáron dacolni akarnak, és valahogy megfelelni azoknak akiknél amúgy is "ki vannak zárva" alapból. Meg tul.képp, miért is? Jó kapcsolat így nem lehetséges, szerintem, ha ráerőlteti valaki a dolgait a másikra.


De van olyan akit nem fog zavarni, van akinek talán még jó is - sok ember van a világon.

2019. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ha mellette nem vagy jó pasi, nincs pénzed.

Főleg, ha fullos, fiatal,gyermektelen csajt akarsz.

2019. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinél. Van akinél ez nem hátrány, pláne ha neki is van már gyereke. Vagy nagyon gyerekcentrikus. De egy huszonéves gyermektelen nő kis eséllyel fogja bevállalni, ha mégis, akkor állandó konfliktus forrás lehet.

De vigasztaljon a tudat, hogy ha nő lennél és nálad lennének a gyerekek, még nehezebb dolgod lenne.

2019. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!