Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Véleményetek szerint mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mi lenne a lehető legjobb metódus ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, nagyon-nagyon ritkán tetszenek meg úgy igazán lányok, viszont most a nem régiben láttam ajánlott ismerősök közt facebookon egy leányzót aki eléggé megtetszett, beszéltem is egy nagyon keveset vele (adtam a hülyét, minthogyha már régről ismerném, hiszen egy régi baráti társaságomból ismer mindenkit ) és igazából ennyi volt, a külseje nagyon megtetszett és nagyon szívesen megismerném belülről is, azonban most jön a bökkenő, hogy nekem nagyon rossz a kapcsolatom a bátyámmal, egyáltalán nem beszélünk egészen 2 éve egy családi vita végett, ő pedig, mint az kiderült a leányzótól, ő jóban van vele és a tesómmal egy közös barátunktól már hallottam is, hogy tesóm mindenről tud
2019. ápr. 8. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bármi alakul köztetek, az csak kettőtökre vonatkozik, senki másra az ég világon. Nem is értem, mi köze ehhez a testvérednek? Ha a lány akar tőled valamit, nem fogja érdekelni, hogy neked milyen a kapcsolatod a testvéreddel.
2019. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kijavítom egy kicsit, tényleg eszméletlenül rossz a kapcsolatunk a bátyámmal és ő tipikusan olyan, hogy ahol tud, ott keresztbe rak nekem... és sajnálatos módon itt egy hatalmas potenciál rá
2019. ápr. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!