Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy xml file om, szeretnék...

Van egy xml file om, szeretnék végigfutni az összes node on. Legjobb tudomásom szerint a Read () metódus végigiterál az összes node összes elemén (az ms doksi szerint is), emiatt egyáltalán nem értem, hogy merre hány az óra. Így néz ki a kódom?

Figyelt kérdés

while reader.Read():

if reader.Name == "layer":

Debug. Log (reader. GetAttribute ("name"))


A probléma a következő. Ha egy "layer" node van, akkor működik rendesen, kiírja a "name" attribútumát, viszont ha több, akkor azokkal nem foglalkozik. Miért nem?



2013. aug. 12. 19:01
 1/3 uno20001 ***** válasza:
Nem vagyunk gondolatolvasók, hogy kitaláljuk melyik programozási nyelv.
2013. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen nyelv? Tippre VB.NET (ezer éve foglalkoztam utoljára még VB6-tal, úgyhogy csak óvatosan a véleményemmel:D), szerintem a while reader.Read()-del szépen végigteker az egész dokumentumon, következő sorra csak akkor ugrik, ha végére ért.

MSDN-en van fent kódrészlet, lehet úgy egyszerűbb lenne parsolni:

[link]

2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez Python?
2013. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!