Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hol lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol lehet normálisan ismerkedni leszbikusként?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ja, hát itt nem, én is kezdem úgy érezni :)

mondanám írj, de nagy eséllyel nem voltunk szimpik egymásnak abban a topikban :D


szokásos válaszok: gyk, insta, tinder, tumbli, her

2019. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
grindr?
2019. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Köszi a választ. Én csak a pinkvanilla-n vagyok fent, szóval nagy esély van rá, hogy nem láttuk egymást vagy nem tudom. :D

Itt amúgy nagyon nem jó ismerkedni..

Instan meg egyetlen egy lányra írtam eddig. Visszaírt is aranyosan hogy.. szerelmes, majd 1 hónap múlva össze is jött a kiszemeltével és lassan már 1 éve együtt is vannak. :D

Tindert azt inkább hanyagolnám.

Tumbrl-n a többség nagyon depis (nem akarok ezzel senkit sem megbantani).

Her-ről meg még nem is hallottam.


#2


Köszi a választ. Nem próbáltam még ezt a grindr-t. De valszeg, akkor kifogom. :D


#3


Viszont kívánom ezt a kedvességet, ugyanúgy transznemű férfiakat kívánnék Neked, akik méretes örömrúdjukat az ánuszod nyílásába helyezik és könyörögni fogsz Nekik, hogy ne hagyják abba.. :)

2019. ápr. 9. 01:12
 4/13 A kérdező kommentje:

Én csak mosolyogtam egyet most. :)


"..a homoszexualitás szerte az állatvilágban megtalálható, így az emberi homoszexualitás sem tekinthető a természet ellen valónak."


Szóval szerinted mégis miért lennék természet ellen, amikor mindenhol jelen van a homoszexualitás? :D


[link]


Ajánlom figyelmedbe ezt a linket. Úgyis annyira ráérsz, hogy itt irogatsz. Inkább legyél egy picit nyitottabb az embertársaid felé.

2019. ápr. 9. 01:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt még itt jönnének a nagy viták, szerintem nézd meg ezt kérdező:

www.budapest.com/city_guide/gay_budapest.en.html

Amennyiben budapesti vagy, ez talán segít valamit. Ha nem, akkor sorry.

2019. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most te is az állatvilág része vagy? :D
2019. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5


Köszi, megnézem majd.


#6


Tudtam, hogy ezt fogja valaki írni. :D Ennyire látszik, hogy mekkora sötét ember vagy és mennyire tudsz szöveget értelmezni. :D

Szó nincs róla, hogy az állatvilág része lennék, csak annyi van ott, hogy állatvilágBAN is megtalálható a homoszexualitás, so.. Melegek nincsenek a természet ellen, mivel MINDIG ÉS MINDENHOL MEGTALÁLHATÓ VOLT, VAN ÉS LESZ A HOMOSZEXUALITÁS. :)


#7


🤦🏼🤦🏼🤦🏼

2019. ápr. 9. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

De az állatvilág része vagyunk basszus... rendszertanilag mindenképp az állatok közé tartozunk. És minden közeli rokon, azaz főemlős csinálja... :D


Férfiakkal meg köszi, nem vagyok sikertelen, egy este ha kimozdulok rengeteg pasi próbál meg felszedni. Nagyon is menne, baromi könnyű lenne. :) Ezzel szerintem ráadásul a legtöbb leszbikus így van.

2019. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

TRUE :D


Hát igen. Így vagyok vele én is, mivel azt hiszik hogy hetero vagyok, mert "nem nézek ki leszbikusnak".. :D Szerintük nem nézek ki úgy.. de ha egy másik leszbikus meglát, akkor neki minden bizonnyal leesik a dolog. :D

2019. ápr. 9. 11:59
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne szépítsük, beteg vagy és kész. :)

Spártában ledobták a hozzád hasonlókat a Taügetosz-ról. :D

2019. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!