Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a véleményetek egy olyan srácról aki oda megy ismerkedni hozzátok, normálisan néz ki és rendes de szorong? 23/F

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha olyan nyilvánvalóan szorong, h a pánikroham szélén áll, és mindjárt elájul, vagy meg se mer mukkanni, túlmegy a normál mennyiségű izguláson, akkor ott annyi is volt.

Mivel én egy belevaló nő vagyok, aki nem egy makogós, nyámnyila ember, társként kizárt az ilyen fiú.

Egyszerűen nem hozzám illik. De ez én vagyok. Egy csendes, nyámnyila lánynál viszont ő lenne az ideál.

2018. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a szorongás nincsen rád írva! Kívülről nem látszik annyira, mint gondolnád. Max kicsit dadogsz meg remegsz, de ez ilyen szituációban még a legbátrabbakkal is előfordul. Bárki megértheti.

Szóval ismerkedj csak nyugodtan. :-)

2018. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem, köszönjük, jól megvagyok. 31 nap múlva pedig esküvő ;)
2018. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

# 4


Már fél éve is csak 1 hónap volt hátra, megőrülök a várakozásban ne csináld már.

2018. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
5. Évfordulónkra tettük :D Gyere, meg vagy hívva, a Trófeába lesz a buli utána :)
2018. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Trófea? :D Az aztán puccos hely egy dúsgazdag házaspárnak. 18 évesen ettem ott utoljára XD
2018. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19:35 XXXXXXXXDDDDDDDDDD
2018. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk az egy jelképes hely, nem csak egy étterem, sok dolgot ünnepeltünk ott anno :D

Jó, mert ti egyedül haltok meg, arról én nem tehetek fiúk :D

De legalább tisztába vagytok vele :D

2018. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát, igen, ez a te stílusod, meg szinted. Congrat :) U play yrself :D

Ebbe már sajna nem vagyok társ. De hát, az igazság az fáj :)

2018. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké Dr úr :D
2018. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!