Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek megvannak veszve, hogy nincs párjuk, én annyira nem ez miért baj mások számára?

Figyelt kérdés

Régen amíg tanultam, talán egyszer voltam szerelemes egy lányba 17-18 voltam. De ő sose akart semmit tőlem. Utólag hálát adok az Istennek, hogy elfelejtettem. A nőnek egy épp foga nem volt, törpécske volt és putris igénytelen volt.


De szép volt az arca, alakja és sokat beszélgettünk ja és egy iskolaidő volt mire belehabarodtam. Aztán elég hamar ki a legjobb haverom segített, hogy le se xar téged hagyd az ilyeneket...


Aztán tavaly nyáron, 23 évesen hülyességből egy 15 éves lánnyal táncoltam koncerten, aki arcra nem volt olyan szép de megfogott és két hét alatt elcsavarta fejem szerelmes lettem, randiztunk de dobott.



-----


Azóta senkim nem volt egy ideig próbálkoztam, Tinder, facebook stb. de csak olyanok akadtak akikkel nem tudom elképzelni a jövőmet.


Beleuntam és nem is foglalkoztam már egy ideje, de a hülye ismerőseim, folyton pofáznak... nekem se a legjobb főleg esténként hétvégén, de ha nem kellek senki átlag csajnak és semisejó akkor letojom az egészet.


Mostanság valahogy a pénz és az utazás kezdett érdekelni, folyton a jobb munka jár az eszembe és a több pénz, meg tanulni valamit vagy vállalkozni.



2019. ápr. 9. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan nagyon sokan meg lennének veszve emiatt.
2019. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval neked sincs nőd, ihmmm. De a nő aki siránkozik fb.-n akkor ők mik ha nem veszettek?
2019. ápr. 9. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel, hogy van-e párod, vagy nincs, de úgy tűnik, hogy téged zavar, ezért próbálod kimagyarázni, hogy mi minden fontosabb. Nekem és a férjemnek is 18-19 éves korunk óta mindig volt kapcsolatunk, mégis tanultunk, van jó munkánk, volt vállalkozás is, van pénzünk és utazunk is. Tehát nem értem miért ezt állítottad szembe a párkapcsolattal.
2019. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt látom, hogy ez a helyzet tulajdonképpen téged zavar és nem az a probléma, hogy az ismerősök piszkálnak vele.

Egyébként ilyen hozzáállásnál megértem, hogy cseszegetnek. Tök mindegy, hogy párkeresés vagy bármi egyéb a téma, de ha valaki úgy van vele, hogy "nem sikerült 2 alkalommal, akkor hagyom a francba nem is próbálkozok" az mindenkinek irritáló. Persze semmi közük hozzá, de ez a hozzáállás akkor sem jó, és taszító.

Azzal semmi baj nincsen, ha valaki tök jól megvan egyedül, ez lenne a normális. Sok a kapcsolatfüggő ember akinek mindegy csak legyen valaki, de ez nagyon rossz hozzáállás. Viszont te nem vagy meg jól egyedül, ez elég egyértelmű. Hogyha neked tök jó lenne így akkor nem vennéd fel ennyire ezeket a kommenteket.

2019. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max. a kutyák vannak megveszve. :D
2019. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem te jársz folyton folyvást azok agyában akik ezt mondták. Miért teszed ki a kérdést, ha ha téged nem zavar ha nincs senkid? Tudat alatt mégis foglalkoztat a dolog? Mi vett rá, hogy a gyk-ra gyere?
2019. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs a sok "ha" miatt. nehéz egy kézzel gépelni. A másikkal meg épp eszem. haha
2019. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Antiszociális vagyok amúgy :D
2019. ápr. 10. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

én is de ezzel nincs baj. Nem kell neked mássá válnod, hogy elfogadjanak. Aki akar az azért akar, mert elfogad téged ilyennek.

Mondogasd magadban, hogy "kapja be akinek nem tetszik!". A te életed, te vagy. Nem más vagy!

2019. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őnekik nem kéne ezzel foglalkozniuk,hogy neked baj-e; neked pedig nem kéne azzal foglalkoznod, hogy nekik ez miért baj, vagy mi a bajod? Egyébként is , ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az övé; ráadásul a vélemény olyan, mint a s3gglyuk; mindenkinek van, de az embereket nem érdekli a másé. Ezeket máshol olvastam. Meg olvastam mégegyet, ez kicsit más , de ez is jó "Ha érdekel a véleményed, azt onnan fogod észrevenni, hogy megkérdezem":)
2019. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!