Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá hogy kell beszélgetni?

Figyelt kérdés

24 n vagyok

Párkapcsolatom is 2 volt az egyik 5 hónap másik 4 év


Lassan 2 éve vagyok szingli nincsenek barátaim nagyon, egy barátnőm van a volt osztálytársam akivel a mai napig tartom a kapcsolatot de ő kiment külföldre


Próbálok barátkozni lejárni az edzőterembe beszélgetni de nem nagyon sikerül


A Facebookon fiúkat jelölgetek be akik szimpatikusak de fogalmam sincs hogy kezdjek el velük beszélni


Eléggé introvertált személyiség vagyok befelezárkozo, nehezen tudok kezdeményezni de ha más nyit felém akkor már könnyebb számomra


Tudnátok ajánlani pár ötletet hogy egy ismeretlen fiút ha bejelölok utána hogy induljak el a beszélgetésben?


Ez a szia szia mizu hogy vagy dolog nem unalmas?



2019. ápr. 10. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én javarészt ugyanez vagyok csak pasiban. Már vagy 4 éve nem voltam randin se mert egyszerűen nem tudom hogyan lenne jó közeledni valaki felé. Abban a pár esetben meg amikor megpróbáltam mindig a rövidebbet húztam. Nekem valahogy nem megy ez a nagy társkeresés őrület. Pedig próbálok neten és élőben is. És azért manapság már egyre inkább hiányzik egy normális kapcsolat. 23/F
2019. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nálam kezdeményeznek akkor onnantól nincs próblémám mondjuk csak nehezen megy
2019. ápr. 10. 08:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ha lezdeményezek, akkor maga a beszélgetés jól megy akár hetekig is csak valahogy ha arról lenne szó, hogy élőben is randi akkor mindig találnak valami kibúvót. És azért ez egy kicsit rossz érzés. Pedig tényleg magával a beszélgetéssel nincs gond mert órákon át beszélgetünk csak mindig lemondják a randit így egy idő után feladom.
2019. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De jó... én imádnám, ha engem jelölnének be facebookon. Azt hittem a lányok ilyet nem csinálnak hogy szimpatikus pasikat jelölnek be, de úgy látszik van még remény. :)

Szerintem egy olyan kezdés jó lenne, vagyis nekem jól esne hogy mondjuk :

"Szia! azért jelöltelek be mert szimpatikus vagy. "

21/F

2019. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó ennek örülök hogy így gondolod

De nem ijesztő hogy rád ír egy vakidegen lány?

2019. ápr. 10. 08:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért feltételezzek rögtön rosszat? leírta hogy miért jelölt be, megszeretne ismerni, aztán a beszélgetésből úgyis kiderül hogy nekem is szimpatikus-e az illető vagy tetszik...stb
2019. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaz hát legyen megprobalom ha nem sikerülne jövök vissza írni hogy mi volt és mit kellene még
2019. ápr. 10. 09:04
 8/12 A kérdező kommentje:

Kettő most koppintot le hogy gyerekes vagyok ezzel a szöveggel próbálkozzak a 12 éves csicska gyereknel...

Na szép mondhatom egy egyszerű szia bocsi nem szeretnék szebb lett volna


Valami más ötlet hogy lehet rá írni a 23 éves korosztalyra?

2019. ápr. 10. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:

“Ingyenpipa” ??

Abból kb. értenek ........

2019. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a szomorú hírem, hogy a 9. válaszoló nagyon eltalálta.

A mostani 20-on éves pasik kb. ezen a szinten vannak.

Tisztelet a kevés kívételnek.

22/N

2019. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!