Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz fiúk! Mennyi a valószínűs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk! Mennyi a valószínűsége annak, hogy 10 éven belül elveszítitek a szüzességetek úgy, hogy nem prostihoz mentek, hanem felszedtek egy csajt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 20:08
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Mennyi szàzalék?


Köszi a vàlaszt!

2019. ápr. 10. 20:09
 2/26 anonim ***** válasza:
72 26f
2019. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

5%

Talán....

Van egy lány akivel szoktam beszélgetni, még nem hívtam el randira, de szerintem bejövök neki. Csak beszélgetünk az utcán, amikor találkozunk.

2019. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A kettes 72%-a azért bíztató.
2019. ápr. 10. 20:24
 5/26 A kérdező kommentje:
És legalàbb az 5%-os "talàn"-ban is van egy pici reménység.
2019. ápr. 10. 20:26
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mert olyan jeleket küld, ilyet más nőknél akiknél próbálkoztam, nem tapasztaltam. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy én akarom-e őt. Bonyolult a helyzet, szimpatikus tetszik, de van múltja, rossz értelemben. Megfordult a fejemben az is, hogy csak lefekszek vele és ennyi. Jelenleg ezen rágódok.
2019. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%

A környéket ahol lakom, gettónak hívnák (ezt pl. értsd úgy, hogy a szomszéd részegen hazajön, és lehu...za a falat, kukát, nadrágját... mert nem tudja kinyitni az ajtót).

A lánya (és a többi gyerek a környéken), 13 évesen már a szüleivel ivott, cigizett, ezek a gyerekek egymással haverkodtak, stb...


Na én ebből kihúztam magam, pedig 14 évesen simán összejöhettem volna egy ilyen csajjal, és már lenne priuszom, 3 gyerekem (kérdéses hogy tőlem), és a foghíjjas barátnőmmel munkanélküliként otthon veszekednénk...


Mára jól menő üzletemberként pár hónapon belül kész az irodaépületem (lakás is egyben, odaköltözöm), és 100% hogy a bájos titkárnőmmel jól ki fogunk jönni (nem PROSTI szinten, családalapítást tervezek).

Elég meggyőző a válaszom? :)

28/F

2019. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát 10 év hosszú idő, meg is kéne élni ezt a következő 10 esztendőt. Barátnőt találni meg megint egy más kérdés. Nehéz dolog, már-már lehetetlen misszió. Nem tudom igazából magam elképzelni egy csaj mellett.
2019. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Észszerűen nyilván 50-50%.
2019. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Ott vannak a fizetős nénik, és meg is van oldva a dolog.

Én azzal vesztettem el, de mikor őszintén mindig elmondtam akármelyik nőnek, normálisan fogadta és nem aggályoskodtak rajta.

Félénk visszahúzódó srácként életem végéig leshettem volna, hogy mikor látok puncit.

2019. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!