Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mennyi a valószínűsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mennyi a valószínűsége hogy kamuzott a lány?

Figyelt kérdés

Jár egy online lány ismerősöm egy tanfolyamra, ahol van 18 ember, abból 14 lány 4 fiú. A lány be akarta jelölni az egyik srácot, akivel jóban lett a tanfolyamról de helyette véletlen tök mást személyt jelölt be.


Ez hogy lehet? Hiszen ha jóban lett vele és eleve csak ennyi pasi van a tanfolyamon csak megjegyezte már a pontos nevét nem?


Mi van ha csak ezt mondta nekem mert akit bejelölt azzal akart valójában ismerkedni a neten (ő is messze lakik a lánytól kiírás alapján) csak nekem mondta ezt hogy véletlen rosszat jelölt be hogy ne gyanakodjak semmire miért lett ismerőse egy totál ismeretlen srác?


Azért fura mert miután kitörölte (láttam ezt) "akit véletlen jelölt be" pár nappal ezután egyáltalán nem láttam új hasonló nevű ismerőst nála? Már pedig kéne látnom hiszen nagyon hasonlítania kell a névnek ha simán összekeverte egy vadidegennel...


Ne kérdezzétek mi a háttér lényeg annyi hogy 3 hónapja ismerkedek a lánnyal szóban-írásban a neten mert messze lakunk. Csak fura hogy hogy lehet ennyire félrekattintani a facen. Most már nem ismerőse a vadidegen srác de attól még levelezhetnek privátban simán...


2016. okt. 21. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom! Menjetek vissza a dedóba és ott megbeszélhetitek, ki hova kattintgatott.
2016. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A facebook a legjobb ismerkedesre: vkivel beszele par szot,bemutatkozom es maris kkkeresem facen es felveszem :D

Mi ezzel a baj?

Miert ne jelolhetne be ismeretleneket? Nem is jartok. Akkor se fog megcsalasnak szamitani.

N

2016. okt. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!