Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki talált párt társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki talált párt társkeresővel?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a Badoot és a Tindert is, de sajna semmi nem akar összejönni. Van hogy beszíveznek, de még válaszra sem méltatnak, vagy el sem olvassák ha írok. 25/f vagyok, nem szeretek bulizni, időm nagy részében dolgozom, melóban nincs kivel ismerkednem, viszont egyre rosszabb egyedül lenni ahogy telik az idő. Ezért gondoltam hogy megpróbálom ezeket, de sajna hiába. Esetleg valami tipp? Talán létezik még valami ilyen amit sokan használnak, de nem tudok róla? Igazából azt vettem észre hogy nagyon sok fiatal lány, vagy komolytalan, vagy, csak idősebb férfiakat keresnek, mert úgy gondolják hogy a korombeliek nem érettek. Én pedig nem vagyok az anyás típus, aki idősebb nőkkel jönne össze...

2019. ápr. 11. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Pár éve a Badoo meg a Tinder inkább csak poén volt a társkereső oldalak között most már ez a csúcs? Akkor igen csak lecsúszott ez a színvonal is…:D

És elKépzelhetetlennek tartom hogy működne, miután 10 éve se működött és azóta se működik.

Az sajnos nem sikersztori hogy egy kettőnek összejött mert ez a százalék baromi kevés. Ez a vaktyúk is talál szemet szindróma inkább.

2019. ápr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 2x. Sok éves kapcsolatot. De már sokat változott a világ.
2019. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Badoon találtam meg a páromat három évvel ezelőtt. Hozzáteszem, iszonyú nehéz volt, mert százból kb. egy ember az, aki tényleg komolyan gondolja és nem csak szórakozásból van fent az oldalon.
2019. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Megértem a helyzeted, én is voltam hasonlóban. Érettebb vagyok a koromnál, világéletemben utáltam a cigit és nem járok bulizni sem. Tehát maradtak a komoly, hírneves társkeresők, és a Tinder.

Ezek közül egyedül a Tinderen történt bármi is, a táskeresőkön vagy nem kaptam üzenetet, vagy ha kaptam, az csak a megfektetésemre irányult.

De aki rám írt, mindnek visszaírtam, mondván, adjuk meg az esélyt...

És így találtam meg páromat is :)

Több, mint két hónapja ismerjük egymást, egy hónapja vagyunk egy pár, és remélem még nagyon sokáig együtt leszünk. :)

Persze mindezek mellett érdemes élőben is ismerkedni.

Úgyhogy kitartást! :)


19L (párom 22)

2019. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LazyJones ***** válasza:
100%
Én is társkeresőn találtam rá a páromra, vagyis inkább ő énrám. De korábban is összejött pár viszony, még innen, gykról is eg, egy éves. Baromi nehéz, de semmi nem.lehetetlen. F37
2019. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval lehetséges, csak nekem nincs szerencsém😅 Azért jó olvasni a pozitív tapasztalatokat hogy van akinek sikerült :)
2019. ápr. 11. 08:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Randivonal -13 év


2. Love.hu - 5 éve tart

2019. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hüü. Akkor még ezt a két oldalt kipróbálom. Köszi :)
2019. ápr. 11. 09:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi egy tematikus társkeresőn ismerkedtünk meg 4 és fél éve. Novemberben házasodunk össze.

De előtte 5 évig nem akadt semmi. Már feladtam, csak nem töröltem magam, hogy azért maradjon lehetőség.

Párom meg csak pár hétig volt fent, előttem csak egy lánnyal beszélgetett.

Szóval nagyon szerencse kérdése. De nem lehetetlen :)

2019. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lehetne? De Badoo és Tinder talán nem a legjobb választás, ha társat keresel. Badoo-t még nem használtam, csak mások tapasztalatai alapján mondom ezt. Tindert próbáltam ugyan, de nem igazán nyerte el tetszésem.


A hagyományos társkeresőkkel lehet társat találni, ha az ember komolyan gondolja, és van egy kis szerencséje is. Én

annak idején Csajokéspasikon találtam meg társam, akivel később össze is házasodtunk. Randivonalon és Elsőtalálkozáson is találtam már kedves, értelmes nőket, randi is összejött mindkettőről. Igaz egyikből sem lett végül kapcsolat, de erről nem az oldal tehet. :)

2019. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!