Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen találhatok még párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen találhatok még párt akivel lehet később családom?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok tapasztalatom a párkapcsolatban. Sőt, semennyi, mert még egy olyan lánnyal sem találkoztam akivel lehetett volna bármi :/

23 évesen késő elkezdeni a csajozást?


2019. ápr. 9. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Érdekelne.
2019. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne talàlhatnàl? Ne viccelj, tök fiatal vagy. Én 24 voltam mikor a férjemmel összejöttünk, ő meg alig 21. Neki se voltak koràbbi tapasztalatai. Nincs ezzel semmi baj. Normàlis nőknek nem jelent problémàt, feltéve ha te is normàlisan kezeled a dolgot. És pl nem ugródeszkànak hasznàlod az első nőt az életedben, hogy onnantól mész csajokat hajkuràszni mert megnő az önbizalmad amiért màr voltàl valakivel.
2019. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem már esélytelen.. Kifutottál az időből...
2019. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh....akkor a 36 éves szűz ismerősöm mit szóljon. :/

Még fiatal vagy!

2019. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ne rinyálj! Csak 23 éves vagy, nem 88.

Miért lenne késő? Mit teszel azért, hogy legyen valakd? Megfogalmaztad már magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

2019. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő
2019. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol keresel, mit vársz, mit tudsz nyújtani érte? Nem támadni akarlak, csak nem tudom, hogy a fenébe vagy egyedül. Nagyon zárkózottnak kell lenni ehhez vagy nagyon nagy különbségeknek az elvárások/saját értékek között
2019. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, olyan öreg vagy mint az országút
2019. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!