Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban alfa hímnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban alfa hímnek kell lenni, hogy egy valamilyen szinten dekoratív és 18-33 közötti gyerektelen barátnőd lehessen?

Figyelt kérdés

Sajnos tény, hogy a társkeresés is egy piac, ugyanolyan piac mint bármi másmilyen termékekre vonatkozó piac és ugyanazokkal a szabályokkal. Kereslet/kínálat röviden. Az a helyzet, hogy minden férfi azért valamilyen szinten szép nőt szeretne és a fiatalabb korosztályból, ami így 18-33 között van, úgy hogy persze a nőnek még ne legyen gyereke, mert már férfi gyerekét nevelni azt senki nem szeretné. Ez ellentmond a férfiak ösztöneivel. Nyilván egy férfi (tudat alatt, evolúciós, ösztönös szinten) a saját génjeit szeretné továbbadni és olyan utódokat nevelni, amit ezeket hordozzák. Na most, egy férfi az simán lehet sikeres és termékeny és nézhet ki jól még a 40-es, 50-es éveiben is. Egy férfi még akkor is válhat apává. Tehát a férfiak esetében 18-55 év kb. az a korosztály ami hajt a 18-33 éves nőkre. Ha megnézzük Magyarország korfáját, az előbbi csoport háromszor annyi embert tesz ki, mint az utóbbi célcsoport. És ebből még lejönnek ugye a gyerekkel rendelkező nők, és a csúnyák is tehát a szorzó még tovább nő.

Ezért van az, hogy ennyi férfi van (főleg fiatalon) egyedül, mert csak az alfahím-eknek jut fiatal korban barátnő emiatt? Több száz embert ismerek, sőt ezret, és a korosztályombeli, 20-as férfiak 70%-a egyedülálló, nőknek meg majdnem 0%-a, mindegyiknek van valamilyen pasi az életében abban a korban.


2019. ápr. 11. 16:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
77%

"Tengernyi" sztori? Nem tudom, milyen közegben mozogsz te.

Én is ismerek olyan pasikat, akik megcsalták a párjukat, de mégsem állítanám, hogy az összes pasi ilyen. Jól működő kapcsolatokat, amik nem a külsőségekre alapulnak, nem tud szétrobbantani egy harmadik fél. Ha egy kapcsolat nem jól működik, akkor sem azért léphet be valaki, mert ő "alfább", mint a másik, hanem azért, mert valami rohadtul hiányzik a kapcsolatból, és ez nincs kommunikálva, szőnyeg alá van söpörve. Az ilyen kapcsolat előbb-utóbb harmadik fél nélkül is borul. Ráadásul az a pasi, aki a barátnőm szemében "alfa", az bennem lehet, hogy nem is mozgat meg semmit, és egyáltalán nem jön be.

A nagy számok törvénye alapján ha eleget próbálkozol, valahol biztosan betalálsz, de általánosítani egy-két ilyen után nagyon nem kellene.

2019. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
8%

#31


Hogy én milyen közegben mozgok, azt hagyjuk, nem tartozik ide.


A lényeg az, hogy amit te elmondtàl az közhiedelem. Igenis létező jelenség az, hogy egy full szerelmes csajt, akinek MINDEN okés a kapcsolatàval, elcsàbít egy màsik férfi. Ezt is lehet az okoskodó nők orra alá dörgölni, hogy làtod X milyen szerelmes volt Y-ba, de mégis nekem kapta be. Erre àltalàban az a vàlasz, hogy Y nem is volt szerelmes. De ha mondjuk ezt a témàt 2 héttel koràbban vetettem fel, azonnal tiltalkoztak volna, mondvàn, hogy nincs aki őket szétvàlassza. Ilyenek a nők, nem akarnak szembenézni az igazsàggaL.


De az igazsàg hidegen is hagy. Az eredmény a lényeg. Az meg engem igazol.


Az alfahím témàt meg hagyjuk, mert nem értetted meg (vagy nem akarod megérteni). Teljes zűrzavar van a fejedben ezzel kapcsolatban. Bàr, hogy őszinte legyek, nem csodàlom, hiszen ha itteni nők elismernék az alfahímeket, azzal tulajdonképpen a maguk szerelem koncepciójukat ütnék ki. Így az alfahím szót vagy szétfacsarjàk, és a sajàt elképzeléseikről értekeznek, vagy tagadjàk az egészet. Legyen így, bàr igazàból "A Fajok eredete" könyvvel Darwin 1859-ben màr càfolta a romantikus elképzeléseket.

2019. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
89%

#32:

Áltudományos maszlag mögé probálod rejteni a tényt, hogy normális párkapcsolatra alkalmatlan pasi vagy, némi nárcisztikus hajlammal fűszerezve. Tőlem aztàn mindenki úgy él, ahogy akar, meg úgy hülye, ahogy neki jól esik, de az arcoskodást, amivel lehúzod a nőket, úgy általában, néhány "személyes tapasztalatra" alapozva az érvelésedet, elég agresszívnek, és bunkónak érzem.

Remélem, ezt a maszlagot minden nőnek előadod, ugyanúgy, ahogy itt is, és nem hazudozol szépeket, hogy időt vesztegessenek rád.

A továbbiakban én sem szándékozom.

2019. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
90%

"Sajnos tény, hogy a társkeresés is egy piac."

Hál Istennek nem tény. Ugyanis itt emberek vannak, nem árucikkek. Bár, aki tárgyként tekint a nőkre, annak ezt valószínűleg hiába lehetne elmagyarázni, mert minden bizonnyal az egészséges anya vagy apakép (amiből később az egészséges férfi és női identitást leszűri) gyerekként nem lett neki felmutatva.

A pár, akit keresek egy személy. Nem egy lecserélhető mosógép, ha találok egy jobbat.


"Az egész alfahím elgondolàsnak ez a lényege. A NŐK AZT VÀLASZTJÀK, AKI JOBB."

-Így van. És minden nőnek más a legjobb. :)) Én pl. a falra mászom az egyik ismerősöm párjától, szerintem két napot nem bírnék vele egy légtérben, de ők meg évek óta együtt vannak és szeretik egymást. Más meg valószínűleg az én páromtól megy falnak.


Amúgy egy zárójeles megjegyzés: A fajok eredet nem is erről szól, amit itt bele próbálsz magyarázni. :)) Ha olvastad volna, tudnád. De sosem késő bepótolni.

2019. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
83%

"Igenis létező jelenség az, hogy egy full szerelmes csajt, akinek MINDEN okés a kapcsolatàval, elcsàbít egy màsik férfi."

Velem is volt olyan, hogy megtetszett egy másik férfi, mert volt benne valami sármos, miközben volt egy jól működő párkapcsolatom.

Viszont azért vagyok ember és nem állat, hogy tudjak disztingválni egy pillanatnyi fellángolás és egy jól működő kapcsolat között. Mert mint írtam, a párom nem tárgy, amit bármikor kidobhatok, hanem egy személy. És én meg magát a személyt szeretem és tisztelem.

Ez is egy álláspont, de persze vannak ösztönlények i. Az meg egy másik álláspont.

2019. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Én csak egy arany Omega-t kérek, de a Rolex sem lenne rossz. :D
2019. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

A feminista maszlagra:


"Áltudományos maszlag mögé probálod rejteni a tényt, hogy normális párkapcsolatra alkalmatlan pasi vagy, némi nárcisztikus hajlammal fűszerezve."


Honnan tudnàd te, hogy mi ennek az àltudomàny? Előbb azzal legyél tisztàban mi a tudomàny. A koràbbi kommentben màr mondtam: ha felàllítasz egy tudomànyos modelt, akkor annak egyrészt le kell tudni írni a megfigyeléseket, màsrészt előrejelzéseket kell tudni tennie. Ha a modell e két pont valamelyikének nem felel meg, vagy csak EGYETLEN megfigyelés is ellentmondd neki, akkor vagy módosítani kell azt, vagy elvetni. Így működik a tudomàny, ennek belàtàsàhoz nem kell doktori fokozat sem, ezt az elképzelést megtalàlod a tudomànyos-ismeretterjesztő irodalomban (Pl. Ha jól emlékszem Richard Dawkins: A valósàg varàzsa is beszél erről). Illeszd tehàt nyugodtan a ide feminista elképzeléseidet, és kiderül mi az àltudomàny. Ezt a "nem vagy alkalmas pàrkapcsolatra" dolgot meg hagyjuk màr! Àltalàban azok teszik hamar ezt, akik menekülnek otthonról.


"Tőlem aztàn mindenki úgy él, ahogy akar, meg úgy hülye, ahogy neki jól esik, de az arcoskodást, amivel lehúzod a nőket, úgy általában, néhány "személyes tapasztalatra" alapozva az érvelésedet, elég agresszívnek, és bunkónak érzem."


Nem csak személyes tapaszalatokra hivatkozom, de egyébként meg szerinted nem leszarom mit gondolnak a nők? Azért vagyok bunkó, mert büszke vagyok arra, hogy nekem kell kedvesnek lennem ahhoz, hogy nunihoz jussak. Tudok ismerkedni, sose vagyok nő nélkül, nekem nem kell prostihoz jàrnom. Ezért nyugodtan randalírozhatok, itt is, meg màshol is. A feministàk persze sajàt a hajukat tépik-szaggatjàk idegességükben, hiszen az ő tàrsadalmi modelljükben elvileg velem szóba sem àllhatna semmilyen nő, és mégis ragaszkodnak hozzà. Szar ügy.


"Remélem, ezt a maszlagot minden nőnek előadod, ugyanúgy, ahogy itt is, és nem hazudozol szépeket, hogy időt vesztegessenek rád."


A hozzàm közelebb àlló nők tudjàk. Nincs ebből vita, hiszen làtszik, hogy nem vagyok Bólogató Jànos, hanem őszinte vagyok. De az ilyen nőket, mint amilyen te vagy, ott verem àt-csapom be, ahol tudom. Mivel nem szokàsom a nők utàn menni, ezért miutàn megkaptam amit akartam, eltűnök az életükből, és soha többé nem làtnak.

2019. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
83%

#37:


Ha valóban "lesz*rnád", mit gondolnak a nők, akkor nem jönnél ide vergődni.

Tök kényelmes dolog, hogy mindig csak egy részére válaszolsz egy kommentnek (Ez is rohadtul "tudományos" dolog ám), a többit elegánsan figyelmen kívül hagyod. Szépen leírtad nekem, mitől lesz valami tudományosan modellezve, csak az a kár, hogy én itt egyetlen ilyen modellt sem látok a részedről.


Ha már ennyire "tudományos" vagy, akkor azért olyan alapfogalmakkal, mint a feminizmus, igazán tisztában lehetnél, mert szerinted kábé mindenki feminista, aki azt meri mondani, hogy a nő is ember.


Ilyen az, amikor a h*lye okoskodik. Szevasz.

2019. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy egy zárójeles megjegyzés: A fajok eredet nem is erről szól, amit itt bele próbálsz magyarázni. :)) Ha olvastad volna, tudnád. De sosem késő bepótolni."


Nem arról van szó, hogy nem olvastam, hanem arról, hogy te nem érted Darwint. Mit gondolsz, Darwin miért azt a címet adta a könyvnek, hogy "A fajok eredete"? Miért nem "Az àllatok és növények eredete", ahogyan azt a könyv tartalma sugallja? Azért, mert félt. Nem merte felvàllalni azt, hogy elmélete az emberre is vonatkozik, de a "fajok" szóval erre vilàgosan utalt. Abban a korban óriàsi balhé volt màr abból is, hogy a sima àllatokat nem isteni eredetűnek àllította be. A Darwin àltal kifejtett természetes és szexàlis szelekció a fajokra lett kiterjesztve, így az emberre is. Ezt mèg az amatőr Wikipédia cikke is elismeri, bàr elég szarul bontja ki a dolgot.


Teljesen mindegy, hogy a nők mit beszélnek össze-vissza, mert a valósàgban úgysem az a helyzet. Azt még igen, el tudom fogadni, hogy attól, hogy megtetszik egy pasi valakinek még nem dobja ki a pàrjàt (ilyen hülyeséget nem is mondtam), de az màr egyértelműen hazugsàg és a tények letagadàsa, hogy amikor egy új férfi erős vonzalmat vàlt ki a nőből, aminek következtében lecsökken az aktuàlis pàrja irànt a vonzalom, akkor vele maradna. Igen, egy ideig vele marad de CSAK AZÉRT, mert nem akar ringyónak tűnni. Egy idő utàn azonban úgyis el fogja hagyni, ez törvényszerű.


Mondd neked valamit az a szó, hogy nőcsàbàsz? Mit kiket nevezünk annak? Nyilvàn nem azokat, akik simàn lànyokat ismernek meg. A "csàbítàs" szónak negatív töltete, és azokra alkalmazható igazàn, akik férjes asszonyokat, komoly kapcsolatban élő nőket csàbítanak a rosszra.


A feminizmus értelemszerűen szeretné tisztàn tartani a nők nevét, ezért azt terjeszti, hogy létezik a "megbízható nő", aki "najjon-najjon szereti a pasijàt". Nekem màr kamaszként is feltűnt, hogy ez hülyeség. A nőknél sikeres pasik azonban azt a tanàcsot adtàk, hogy legyen jó a szövegem, akkor lehet dugni a nőket. A feministàk àltal felàllított vilàgkép szart sem ér, hiszen szàmos "szerelmetes nőről" derült màr ki, hogy félrekefélt. Feminista magyaràzat szerint az ilyen nők ringyók, vagy rossz kapcsolatban vannak. Igen àm, de akkor hogy magyaràzzàk a 2 héttel koràbbi dolgokat, akkor nem volt ringyó? Akkor nem volt rossz a kapcsolata? A màsik alternatíva szerint ennyi a helyzet: a nő tényleg szerelmes volt, nem ringyó, csak jött egy alfahím, aki kiütötte a nyeregből a béta pasijàt. Ez tehàt nem egészen a nő hibàja.


Egyébként rosszul tették, hogy belefolytak velem egyesek ebbe a vitàba, mert most megfogant bennem a gondolat, hogy mi lenne, ha GYIK-es vitàk helyett azzal kísérleteznék, hogy olyan nőket keresek, akik borzalmasan szerelmesek a pasijukba. Vajon mennyit tudnék azokból megfektetni? A feminizmus amúgy hàlàs is lehet nekem, hiszen elvégezhetem helyettük a piszkos munkàt, és kapunl eg jó kis statisztikàt.


:P

2019. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
62%

#38


Telefonról írok, nem fogom az időt azzal húzni, hogy az összes moslékot kielemzem, amit ideöntöttél. Vergődés max a te részedről van, részemről vita, ami azért jó, mert a női véleményeket jó élőben a nők orra alà dugni, hogy "ezt mondtàtok, mégsem így van".:D Szóval írj még! Ellenkező esetben, ha nem akarod, hogy ezt tegyem, ismerd el azt, hogy ez, amit leírtàl (leírtatok) egy kisebbségi csoport véleménye és nincs gàz! Hiba volt beszélnem neked a tudomànyos modellekről, de talàn az iskolàztatàsodra is hiba volt pénzt költeni. Ha nem làtod az én àllàspontom, az nem az én hibàm. Kifejteni nem fogom teljesen, mert disznók elé szört gyöngy lenne. A nő pedig àllat, ahogyan a férfi is, a feminizmus meg egy téveszméket hirdető szekta.

2019. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!