Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudják leadni a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják leadni a férfiak az igényeiket?

Figyelt kérdés

Nekem csinos, vonzó, okos, figyelmes, gondoskodó, önálló egzisztenciával rendelkező nőre vágyok.

Nyilván ezeket sajnos én nem tudom nyújtani, de talán pont emiatt vágyok ilyen nőkre, hogy ki tudjuk egészíteni egymást.

Volt hogy egy átlagos lány szeretett volna valamit tőlem, de valahogy nem tudtam vonzódni hozzá....Sok férfi le tudja adni az igényét és képed átlagos lányokhoz vonzódni és működik neki ott alul, hogy lehet ez?


2019. ápr. 11. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Okés, kérdező, próbálj meg empatikus lenni és képzeld magad a lány helyzetébe. Egy nő hogyan tudja lejjebb adni az igényeit úgy, hogy egy hozzád hasonló dagi, csóró, unalmas pasival legyen? Most fokozzuk a dolgokat: a nő még ráadásul csinos és vonzó is és sorban állnak nála az átlagos meg a vonzó pasik. Szerinted miért is adná le és választana téged???? A csodás belsőd miatt? Nem annyira csodás az, hiszen felszínes vagy, buta, férfiatlan és nem vagy sem kitartó, sem céltudatos jellem. A nőktől miért várod el, hogy lejjebb adják az igényeiket???,
2019. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány éves vagy, de kicsit olyan, mintha a szexuális fantáziádat meg egy anyáskodó nő képét vegyítetted volna az ideális esetében. Vannak ilyen nők, de ők garantáltan nem akarnak valaki kedves, gondoskodó anyukája lenni. Vagy felnősz hozzájuk, te is nyújtani tudod, amit szeretnél, vagy találhatsz gondoskodó átlaglányt, vagy csinos, de nem anyáskodót, vagy egy idősebbet, aki mindezt hozza, de nem lesz már harmatosan friss, lehet, hogy gyereke is van, és esetleg hosszú távban se gondolkozik egy válás után.


A megfelelő társ megtalálásához önismeret kell: mit tudsz te adni egy másik embernek, amitől elég leszel neki. Ha szerinted se eleget, akkor inkább fejleszd magad, mert egy nem elég jóra hosszú távon rábólintani veled meg vele szemben is szar ötlet, nem fog működni, ha nincs igazi vonzalom és tisztelet, meg szerencsétlen másikat, a ló helyett szamárt is csak bántod majd vele.

2019. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!