Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogunk össze társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogunk össze társadalmi változásért?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a korombeliek (huszonévesek) tetemes része szenved, főleg a férfiak. Nincs kulcsuk a nőkhöz, nem kellenek nekik, ismerkednének, de nem igazán van hol. Iszonyatos elnyomott energiák vannak a fiatal férfitársadalomban, nem tudják normálisan megélni a férfiségüket. Miért nem találunk ki valami önfejlesztő klubot, vagy szervezünk ismerkedős esteket, ahol random összejönnek emberek és bizonyos keretek mentén beszélgethetnek egymással? Azt látom, hogy mindenki magányos farkas a korosztályomban (nem csak férfiak, nők is), és mintha senki nem tudna ellene tenni semmit. Ha senkinek nem jó ez, akkor miért nem teszünk ellene?
2019. ápr. 12. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Kezd el és csináld. Mi akadályoz meg benne?
2019. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez a "fogjunk össze" általában annyit tesz idehaza, hogy én adom az ötletet, valaki meg szopjon a kivitelezéssel. Amíg mindenki úgy áll hozzá, hogy "ez tök jó lenne, amint megcsinálja valaki, megyek én is", addig senki nem fog ezzel érdemben foglalkozni. Kezdd el, csináld meg, ha erre van igényed!
2019. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Eszem àgàban sincs! Én a magam útjàt jàrom, nem tàrsulok senkivel.
2019. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha klubbot alapítasz azzal beskatujázod őket. Léteznek társkereső oldalak. Nem hivatalos néven ott a facebook is. Ráírsz valakire és vagy lesz valami vagy nem. Én már annyi negatívat kaptam a női társaimtól hideget és meleget is, hogy köszönöm nem kérek belőlük. CSendesebb, visszahúzódóbb, rendes srác vagyok. Ez nem elég. Viszont pénzem van sz@rásig. Ezt a részét kapcsolatban nem értem volna el. Szóval köszönöm nekik, hogy megutáltatták magukat velem. Köszönök mindent! :D
2019. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Ha a társkereső oldalak jól működnének, akkor sokkal jobb lenne a helyzet. Én is írtam már ki ilyen kérdést, felvetettem az ismerkedő padok lehetőségét, de mivel nem írtak jót a hozzászólók, beláttam, hogy ehhez is intelligencia kéne. Persze volt egy-két kivétel, akiknek tetszett az ötlet. Én már rég nem vagyok huszonéves, el lehet képzelni, hogy bennem is mekkora energiák vannak elnyomva.

De továbbra is azt mondom, hogy pénz, befektetett energia szempontjából ez a pados ötlet egyszerű és jó dolog lenne, az hogy nem működne, az az intelligencia, kulturáltság hiánya miatt lenne, pont úgy, mint amiért a társkereső oldalak sem működnek jól. Valóban szörnyű a helyzet, az emberek el vannak szigetelődve egymástól.

2019. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért most belegondoltam, az szép lenne, ha innen a gyakoriról elindulna valami nagy áttörést elindító mozgalom, ötlet, innováció, ami segítene abban, hogy a magányos emberek ismerkedjenek, egymásra találjanak.
2019. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Én vetettem fel pl. az itteni ismerkedés rovat újraindítását is, de azt is lekárogták. De valóban, ehhez is intelligencia kéne ugyanúgy, mint a többi említett dologhoz.


Egyébként amíg írogattam lányoknak az ismerkedési rovat idején, még egy kicsivel jobb is volt a válaszolási ráta, mint a társkereső oldalakon. Mondjuk azt az arányt nem nehéz felülmúlni.

2019. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

"szervezünk ismerkedős esteket, ahol random összejönnek emberek"


"Kiváló ötlet" csak a résztvevők 90%-a lenne pasi.

(Ez a fórum ezen részének kérdéseiből is kitűnik.)

Egyébként meg mi akadályoz meg benne hogy belekezdj ?Csináld meg hajrá.

2019. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyi is a korodbeliek?
2019. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amugy ja. Idaig igaza van: "Ha klubbot alapítasz azzal beskatujázod őket. Léteznek társkereső oldalak. Nem hivatalos néven ott a facebook is. Ráírsz valakire és vagy lesz valami vagy nem."
2019. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!