Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a nőknek, férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek, férfiaknak akik erős (-10 fölötti) dioptriájú szemüveget viselnek problémás e a kapcsolatteremtés? (azokra gondolok akik nem viselnek valamilyen okból lencsét )

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem mindig is nehéz volt. N
2018. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem -9, de már így sem hordanék szemüveget. Nagyon hülyén néznék ki vele. Ha nem tudnék valamiért kontaktlencsét hordani, akkor az első dolgom lenne szemműtétre menni. Félmillió forintot azért pár hónap alatt össze lehet spórolni, ha más nem külföldi munkával.
2018. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Páromnak mindig gondot okozott, hogy este mikor leveszi a szemüveget nem látja amikor vetkőzök. :D Ezen kívül nem nagyon nehezítette meg a dolgát. Mondjuk neki kifejezetten jól áll szerintem a szemüveg. Tudni kell jót választani és akkor nem hátrány.
2018. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi, hogy szex közben zavar, hogy csak homalyosan latok, tehat legtobbszor csukva van.

Eddig egy hapsi volt, aki szova tette.


-5 dipotria, lencse nem lehet.

2018. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek is erős (-9) dioptriája van, nem bírja a szeme a kontaktlencsét.

Nem panaszkodott soha, hogy gondot okozott volna számára az ismerkedésben, vagy így a mindennapi életben. Annyi, hogy emiatt nincs jogosítványa, nem vezethet.

Én is szemüveges vagyok (+2,5), de a korábbi párjai közül senki sem volt az.

2018. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos én is azt vettem észre!Pedig gyönyörű keretek és nagyon esztétikus lencsék vannak már amelyek inkább sokat dobnak" a viselőjén igaz,arany árban.

Kedves első válaszadó hányas a korrekciód?

A hármas és négyes válaszadóhoz az én párom sosem vette le az intim pillanatokban mivel nagyon fontos a vizuális élmény .Öröm a másik félben"gyönyörködni.Sajnálom hogy a pasi szóvá tette,de az meg sem érdemel .

2018. dec. 26. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ilyen erős dioptriánál nem magával a szemüveggel vagy a kerettel van a gond, hanem a lencse baromira lekicsinyíti a szemet, kb mint egy Down-szindrómásnak, pluszosnál pedig úgy felnagyítja, mint egy bagolynak. Nagyon előnytelen szerintem mindkét verzió.


#5 Emiatt nem vezethet a párod? Az fura, nekem is -9, de van jogsim.

2018. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem már zavart (-7), nagyon törte a fényt és fura fejem volt, ezért lencsére váltottam. Szerencsére bírja a szemem.


A jogsi sem gond, tudtommal csak a hivatásos sofőröknem nem szabad erős dioptriát hirdaniuk

2018. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

(Bocs, mellétapiztam.)


Szóval ha jól tudom, -6 felett már nem lehetsz taxi- vagy kamionsofőr, mentős, hasonlók. Magánemberként vezethetsz.

2018. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A vezetési alkalmasságot a vizus (nyers látásélesség )és a megfelelő színlátás határozza meg ami szerencsére nem dioptria függvénye.Valószínűleg a -9 es szemű úrnak is ezért nem lehetett vezetői engedélye.
2018. dec. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!