Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az itt megfogalmazott női elvárásokról?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok ezekről. Női oldalról, és férfi oldalról is.


Többsége szerintem korrekt... bár kicsit modoros írás. Ugyanakkor nem olyan egyszerű ezeket teljesíteni...én is csak 25 felett értem el kb a nagyrészét.


30F



2019. ápr. 13. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

A legtöbb nem független, ami pedig mi ránk férfiakra vonatkozik, az is rendben van, gondolok itt a ne élj anyáddal.


A szeresd a zenét indoklása talán kicsit baromság.


A legyél őszinte és a légy képes szeretni résszel sem értek egyet gyakorlati mivoltában, mivel ha valaki őszinte és beszél magáról, akkor vagy gyengének tartják, vagy nem tartják annak, de persze kihasználják.


A többi rendben van.

2019. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ultimate faszsåg ez lista, amit ez az ostoba, egybites plcsa odaböfögött a szuper igényes női magazin online hasábjaira. Mondom ezt nőként.
2019. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, bár én nem tudom teljesíteni őket.


1. Elbuktam.

2. Megvan.

3. Elbuktam.

4. Elbuktam.

5. Megvan.

6. Megvan.

7. Elbuktam.

8. Elbuktam.

9. Megvan.

10. Megvan.

2019. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Zárójelben hozzátenném a pontokhoz, hogy a nők mennyire hozzák a dolgot...


1. Ne élj anyáddal!

Ha egy nő ez alapján próbálna velem ismerkedni, kiröhögném és otthagynám. Az mondjuk tény, hogy életemben egyszer futottam olyan nőbe, akinek ez szempont volt.

(Ha valakinek van lakása, akkor elvárhatja. Ha nincs, akkor vicc.)


2. Legyen munkád, legyenek céljaid!

Nem volt leírva a korosztály a cikkben, de az egyetemistákkal mizu?

Oké, a legtöbb embernek van munkája és céljai. Mondjuk, az is cél, hogy számítógépes játékban elérjen valaki egy szintet, csak azt valahogy senki sem kezeli pozitív célként. Összességében ez egy közhely. Párszor már én is hallottam ezt a sablonszöveget, de csak arra jó, hogy valamit mondjon az ember. Nem a célok fogják meg a másik felet általában és rengeteg ember (férfi és nő) egyaránt besüpped a hétköznapokba, mindenféle extra célok nélkül.

(Több férfitől láttam, hogy vannak céljaik, mint nőktől. Az sem véletlen, hogy több nő van eltartva, mint férfi és több a férfi cégalapító.)


3. Legyen hobbid!

Értelmes, felnőtt embertől ez szerintem korrekt. A személyiséghez hozzátartozik, hogy valakinek van valamilyen jellegű kikapcsolódásra igénye, ami a hobbi.

(Igazából a szépségápolási és férfi énekes koncerteken kívül sehol nem látni több nőt. A férfiakra jellemzőbb a változatos hobbi.)


4. Szeresd a zenét!

Majdnem mindenki szereti, lol.


5. Kérlek, legyen humorod!

Mindenkinek van, maximum nem olyan jó.

(A férfiaknak jellemzőbben jobb a humoruk. Nem véletlenül van több férfi humorista. Amy Schumer pedig, khm... Szánalmas. A Broad Citys csajok viszont jók.)


6. Tudom, uncsi meg minden, de légy őszinte!

Alap elvárás. A túlzott őszinteség azért veszélyes, mint amit a cikk is ír. Rengetegen vannak tini szinten és sértődnek meg olyan apróságokon, ha valaki másra is megjegyzi, hogy szép.

(A nők is ugyanúgy hazudnak, mint a férfiak. Itt a 2 nem szépen hozza egymás szintjét.)


7. Tudd, hogy mit akarsz!

Jelenleg megnézni a Végjátékot. Azt meg elvárni, hogy valaki pár randi után biztosra tudja, hogy mennyire lesz komoly a kapcsolat, elvárhatatlan. Pár randi alapján nem ismersz meg valakit igazán. Ez nem időrablás, hanem keresés, mindkét nem részéről.

(Szintén ugyanaz, ami mindkét nemre ráhúzható.)


8. Légy képes a szeretetre/szerelemre!

Öhm... Ja, hát ez elég alap egy kapcsolatban. Ez mégis mit keres az elvárásoknál? Mintha valaki azt várná el egy étteremben, hogy legyen kaja...


9. Adj magadra!

Alap, oda vissza.


+1 Szeresd az életet!

Szintén, oda vissza.



Ez a lista amúgy hű a she.hu szintjéhez: Felszínes, semmitmondó cikk, általános dolgokról, amire az önbizalomhiányos nők gerjedhetnek. Egy értelmes nő ismerősöm sem követi az ilyen szintű oldalakat, csak normális kapcsolatot kiépíteni képtelen csajok.


A lista amúgy max az elvárások felszínét karcolja. Nagyon szépen kihagyott olyan részleteket, amit a mások elvár: Pl. a külsővel kapcsolatban. Ezekkel az elvárásokkal kapcsolatban itt sem látok senkit arcoskodni, ellenben a külső elvárásokkal.


Ez a cikk NEM a túl magas elvárásokról szól, mint ahogy a cikk címében szerepel.

2019. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%

1. Nem élek anyámmal. (Na az kéne még nekem...)

2. Van munkám, vannak céljaim.

3. Vannak hobbijaim.

4. Imádom a zenét.

5. Nem vagyok szófosó humorgép.

6. Baromság. A nőknek azt kell mondani, amit hallani akarnak.

7. Amikor tudom, hogy mit akarok, olyankor húzzák keresztül a számításaimat.

8. Nincs értelme kifejezni az érzelmeket.

9. Szeretek tiszta és ápolt lenni.

10. Szart! Szeressem azt csinálni, amit a nők akarnak, vagy éppen parancsolnak. Alkalmazkodóképességük nulla!

Összehordott hülyeség az egész. Ezek nem női elvárások, ezek alapjába véve default emberi tulajdonságok. A nők elvárásai teljesen mások, számtalanszor leírtam már itt, na azoknak pontról pontra képtelenség megfelelni. Ha kissé eltérsz valamelyik paraméteredben az elvárttól, dobva vagy.

Szóval ez megint csak egy unalmas, közhelyes, megvezető rizsa, hogy mit várnak el a nők.

2019. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Nőként a következő a véleményem:

A zenéssel nem tudok mit kezdeni, a többi stimmel. Viszont nekem ennél azért magasabbak az "elvárásaim", igaz, nem huszonéves vagyok, hanem idősebb, és azt várom el, amit nyújtani is tudok.

2019. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én amúgy azt mondom akkor voltam a legsikeresebb adott nőnél, ha leszartam a listákat.


Önmagam voltam, azt adtam ami vagyok. Van saját életem, nem élek otthon, imádom a munkámat, járok sportolni, vannak barátaim, humorom... nyilván hülyeségeim, meg szorongásaim is :d


Ezzel együtt ha elfogadott a lány, akkor a teljes egészemet fogadta el... nem idióta listák alapján szelektált.


Igaz, ezt nagyon nehéz hozni sajnos. Hatalmas önbizalom kell ahhoz, hogy saját magunk legyünk teljesen az elejétől kezdve. Főleg olyan lányoknál, ahol van veszteni... akaratlanul is meg akar felelni az ember az elején.

2019. ápr. 13. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen jogosak.

Èn is csak 25 felett hoztam a legtöbbet amikor tisztessègesen kezdtem el pènzt keresni.

De totàl jogos,egy igazi fèrfi ezeken nem akad fel,hanem tudja,hogy alap.

2019. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként csak annyi, hogy ez egy belevaló, izgalmas, határozott férfi jellem kifinomult stílussal és önbizalommal.


Ebbe a férfiképbe egyáltalán nem illik bele a bizonytalanság, gyengeségek, szorongások, nehézségek.


Azért megértem ha ezt nehéz hozni, pl az ide író fiatal férfiak nagyrészének.


Nekem sem volt egyszerű legyőzni a szorongásokat, és vannak amiket nem is lehet teljesen. Egy nőnek ugye elnézhető a szorongás, a gyengeség. Nem kell állandó stabilitást, erőt és jókedvet sugároznia. Nyugodtan picsoghat, panaszkodhat, nyafoghat akkor is szereti a férfi.

Fordítva már nem igaz.


Illetve még egy gondolat: Az hogy nem volt még szerelmes az illető és nem akar vele vesződni a nő.

Hát ez azért vicces, de valahol sajnos igaz.


Legutóbbi 1.5 hónapos ismerkedés azért ment levesbe főlíg..., mert hogy nekem csak fél év volt a leghosszabb kapcsolatom és az nem is az még. Kb a fejemhez vágta, hogy én vagyok a hibás, hogy 5 hülye pi...csát fogtam ki eddig, akivel tönkrement fél év alatt. :D Hát kösz... értem én, hogy te meg kapcsolatfüggő voltál, és nem bírtál ki egyedül egy napot se 2-2-2 éves kapcsolatokkal, másik ágyban ébredve...de én meg azt vallom, hogy egyedül független farkasként is boldogulok. Ha nem működik egy kapcsolat akkor ne raboljuk egymás idejét.


Na ezalapján a lista alapján én már off vagyok akkor :D mert nem találtam meg az igaz szerelmet....

2019. ápr. 13. 16:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiaknak jellemzőbben jobb a humoruk. Nem véletlenül van több férfi humorista. Amy Schumer pedig, khm... Szánalmas. A Broad Citys csajok viszont jók" szerintem ez nem teljesen igaz, egyszerűen nem mernek humorizálni, vagy a férfiak nem figyelnek oda..viszont a Broados csajok tényleg nagyon jók!

Amy schumer meg=Adam Sandler, ezzel az erővel lehetne adam sandlerből is következtetni, itthon imádják a férfiak azt a gagyi szart sajnos. :/

2019. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!