Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs/volt barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs/volt barátnője egy férfinak, ha ilyen helyzetekben megfogalmazott sztereotípiák egyike sem érvényes rá?

Figyelt kérdés

Pl kövér,igénytelen,lusta,csak otthon ül,nem ismeri a higiéniát,nincs munkája,antiszociális,alulképzett stb...

Akkor mi lehet a baj?



2018. jún. 24. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meleg?
2018. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy csak amolyan átlagos, ami a nőknek már kevés. Illetve ha nem kifejezetten szociális típus, nem rutinos a nőkkel való kommunikációban, az önmagában már elég hogy garantálja a sikeretlenséget. Férfiként nem elég sajnos olyan átlagosnak lenni.
2018. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
unalmas
2018. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Hármasnak igaza van. Rám sem jellemző egyik felsorolt tulajdonság sem, de rohadt unalmas, semmilyen vagyok. Nincs is senkim.
2018. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Viszont az unalmasságon lehet dolgozni. Csinálj érdekes dolgokat és rögtön lesz mit mesélni egy nőnek. Meg. kisugárzásodon is látszani fog, hogy élvezed az életet.
2018. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem ér(ek) rá?
2018. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fantáziátlan, beszűkült gondolkodású, nagyon kevés dolog érdekli igazán, lomha elméjű.
2018. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- Nem akar kapcsolatot

- nem talált olyat akivel akarna kapcsolatot

- jelenleg a munkája köti le az idejét

- unalmas

- kötődési problémái vannak amit nem vennél észre csak a haverjaként


Lehetne folytatni a sort.


Ismerkedtem gyakoris léptekben (és első blikkre mindenhol) álompasival, akinek a lelkivilága nem volt rendben.

Jóképű, 190+ os magasság, heti 3x konditerem, jó fizetés, több diploma, stílusos ruhák, finom illat.

Azt hittem megütöttem a lottó ötöst, de tévedtem. Ő túlzottan ragaszkodó volt, csüngött rajtam. Egy hét ismertség után már azt pedzegette, hogy elvesz, majd én szülök és otthon leszek ő meg eltartja a családot stb

2018. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Esetleg van valami olyan betegsége, vagy akár szokása ami nem szeretné ha kiderülne.

Vagy utóbbiról nem is mondana le soha.


Talán ezért ?

2018. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokféle lehetőség van, embere válogatja melyik igaz vagy melyikek kombinációi:


- nem egy matyóhímzés, de alanyi jogon elvár egy fullos nőt


-látens meleg

-unalmas

-van is munkája, de elégedetlen a jelenlegi helyzetével, de változtatni büdös

-olyan munkája van, aminek köszönhetően keveset van otthon, pl. kamionos, jegyellenőr, stb.

-a munkahelyén nem találkozik nővel, azon felül szabad ideje sincs ismerkedni

-aspergeres

-nem is igényli, hogy legyen barátnője

-aszociális (nem igényli a társasági létet semmilyen mértékben is)


stb.


Ha valami még nem lett leírva előttem, vagy ebben a kommentben, lehet bővíteni a listát.

2018. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!