Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nálatok is kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok is kizáró ok, ha egy férfi antifeminista?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 13:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%
Úgy érted, hogy feljebb valónak hiszed magad és kiszolgálást vársz? Mire fel, Dragaság?
2019. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy ez miben nyilvánul meg illetve mennyire tájékozódott a feminizmussal kapcsolatban. Vannak nyilván sokkal szélsőségesebb irányvonalai is, de olyanok is, amiknek minden értelmes ember számára egyértelműnek kellene lennie.

Tehát ha úgy gondolja, hogy a nőknek nem kellene egyenlő esélyekkel indulniuk, vagy nem kéne a férfiakkal egyenlőnek lenniük akkor bukta. Értelmes ember így nem gondolkozik.

De sajnos sok elvakult feminista úgy gondolja, hogy neki többnek kéne lennie, több privilégiumot kéne kapnia, meg kimegy az utcára mutogatni a csupasz mellét és férfigyűlölő, na őket én is mélységesen elítélem.

De ha egyáltalán nem nézett ennek utána, egyszerűen csak bármilyen tudás nélkül elítéli a feminizmust vagy lenézi a nőket akkor egyszerű alpári baromnak tartanám.

2019. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
59%
#2: nő vagyok.
2019. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%

A környezetemben elég sok feminista férfi van és kifejezetten szimpatizálok velük, mert ez azt jelenti, hogy képesek empátiára, olyan problémákkal is tudnak azonosulni, ami őket személy szerint nem érinti.

Ha egy férfi antifeminista, az számomra egyenértékű azzal, hogy az a nehézség, amit ő nem él át, az számára nem is létezik, vagyis nem empatikus. Az empátia hiánya számomra kizáró ok.

2019. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok feminista, szóval nekem nem kizáró ok.

Az ok, hogy miért nem vagyok az, egyszerű: az eredeti feminizmus elérte a célját, az egyenlőséget. Azokat kéne keleten segíteni, akiknek burkában kell járniuk és nem vezethetnek vagy tehetnek bármit férfi engedélye nélkül.

2019. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az.
2019. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
45%
Az igazi nőt lepontozták a nácik WTF!
2019. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
65%

# 5: Lehet, hogy a TE céljaidat már elérte a feminizmus, de azért minden nő nevében ne beszélj. Például azok nevében, akik bántalmazó kapcsolatban élnek és nem kapnak érdemi segítséget, mert nem védi őket a jogrendszer. (Nem tudom, tisztában vagy-e azzal, hogy Magyarországon minden héten meghal egy nő családon belüli erőszak következtében és ez teljesen független a társadalmi státusztól, minden réteg érintett.)

Ne beszélj azok nevében sem, akik évtizedeken át tanultak azért, hogy magasabb pozícióba kerüljenek és erre nincs lehetőségük pusztán azért, mert nők. Ne beszélj azok nevében sem, akik ugyanannyit dolgoznak, ugyanolyan pozícióban, mint a férfi kollégáik, alacsonyabb fizetésért, pusztán azért, mert nők.

A te céljaid már rendben vannak, OK, dőlj hátra, mások problémái meg magasról le vannak ejtve...

2019. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
34%
5-ös, most mutasd meg apucinak a válaszod, és zsebeld be érte az elismerést, biztos kapsz majd valami cuki kis ajándékot is érte. Jól van, ügyes voltál.
2019. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
29%
#8 Szépen felmondtad a leckét:)
2019. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!