Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy soha nem lesz egy normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Hiszen fiatal vagyok még, állítólag szép is és normális , aki nem a faaszról faaszra megy. Mindig van olyan , aki tetszik , akivel el tudnék képzelni többet. De valamiért a beszélgetésnél vagy talán a találkozásnál nem lesz több. Vagy az én részemről , mert kiderül számomra , hogy szexet akar vagy éppen nem volt annyira szimpatikus , vagy a pasi tűnik el . Nem tartom magamat önbizalomhiányos csajnak , de ennyi kudarcba fulladt ismerkedés utána már elment a kedvem mindentől és mindenkitől. 😏

Nem tudom mit csinalhatok rosszul.



2019. ápr. 13. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Kíváncsiságképpen, hány éves vagy?
2019. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg túl kritikus vagy, nem adsz a dolognak esélyt. Lehet, h jól működne az illetővel, csak te valami pitiáner apróság miatt elhajtod. Ez az idő múlásával csak egyre rosszabb lesz. Akiket most elutasítasz, azokat 4-5 év múlva nagyon vissza fogod sírni. Amikor majd olyanok fognak próbálkozni ,akik a nyomukba se érnek a mostaniaknak. Csak gondoltam szólok.
2019. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tegnap lettem 18 😁 . Egyébként a múltamat nem írtam le , hosszú lenne . De a lényeg , hogy volt már valakim , csak egyszerűen a körülöttem levőknek is szerencsésebb a szerelmi életük. Néha előjön nekem ez , de mindig úgy fogom fel általánosságban hogy úgyis lesz valaki aki egyszer...
2019. ápr. 13. 18:58
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor türelem...
2019. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%
Ilyen nem létezik. Maximum akkor tudnám elképzelni, ha együtt töltöd az időt kussban végigülöd, s semmihez nem szólsz hozzá, nincs témád, nem érdeklődsz. Rohadtul lelombozó tud lenni, amikor egy talin kizárólag mi, férfiak beszélünk. Az már a kínos kategória.
2019. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsi , de ezzel nem értek egyet kettes. Nem fogok olyannal összejönni akinek csak egy lyuk lennék . 🙂 Azért annál én többet erek!
2019. ápr. 13. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, ne rugózz ezen. Most ennek van itt az ideje. Te csinálod jól, nem azok a csajok, akik érzelmek nélkül kefélnek boldog-boldogtalannal. Meglásd, megtalálod azt a pasit, akiért érdemes őrizned magad. És ezt nem vigaszképpen mondom, hanem mert így lesz. Most a tanulásnak (nem az iskolára gondolok) van itt az ideje. Most tanulod az az érzések, érzelmek kezelését. Ez így van rendjén.
2019. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Értelmes lánynak tűnsz, és az értelmes lányoknak a legnehezebb a pártalálás. Én is már szinte elátkozottnak érzem magam ilyen téren, mindenben szerencsés vagyok, tanulásban, munkában, jó a testem, vannak barátaim, családom, jó az anyagi háttérem..de egyszerűen mindig viszonzatlanul vagyok szerelmes gyakorlatilag 4 éve, az első kapcsolatom vége óta(bár sokáig nem is akartam komoly kapcsolatot utána). Kitartás, majd eljön a mi időnk is :) Vagy nem..de próbáld meg így is élvezni az életet és pozitívnak lenni. Sok nőt ismerek, aki csak 30 felett találta meg az igazit, azóta családjuk van. 18 évesen még ne aggódj ilyenen.

22L

2019. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Valóban értelmesnek tűnsz, de a hangsúly a "tűnsz" szóra tevődik. :D
2019. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

18 évesen felesleges emiatt aggódni. De majd 10 év múlva! Mikor majd az exedtől nem tudsz elköltözni, mert nincs pénzetek külön lakásra. Akkor majd félhetsz!

28F

2019. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!