Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg fogjuk még érni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogjuk még érni, hogy a nők minket fognak ostromolni valaha is ismerkedni vágyó levelekkel, üzenetekkel a társkeresőkön meg itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

Lesz-e olyan, hogy nem győzzük törölgetni a levelekiket, meg válogatni?

Valamint meg fogjuk-e érni valaha azt, hogy azon törik a fejüket tömegesen, és arról írnak ide tömegesen kérdéseket a hölgyek, hogy vajon mit lehetne nekünk mondani, hogyan kell csinálni, hogy valahol élőben is megszólítsanak minket?


És be fog-e az következni, hogy mi kapunk paranoiás hisztériarohamot, hogyha meglátjuk egy idegen nő üzenetét odafent a Facebookon? Meg az is, hogy mi fogjuk mantraként

azt hajtogatni itt a gyakorin, hogy "nem ismerkedek interneten"?

Vajon fordulhat-e a kocka valaha is, és eljöhet nekünk is a Kánaán?


2019. ápr. 14. 15:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
32%

"Nem kell interneten ismerkedni. Nem kell minden csajnak aki szebb az ördögnél leveleket küldözgetni."


De nagyon sok férfi élőben nem mer oda menni a nőkhöz. Ezért sokkal egyszerűbb a neten levelet küldözgetni nőknek. És élőben a nők szóba sem állnak senkivel.

2019. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
33%

"Szívesen cserélnék."


És akkor te küldenél ilyen üzeneteket? :D

2019. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
26%

"mit rinyálnak a fiúk hisz több nő van az országban mint férfi” az csak a nyugdíjaskorú


társadalom torz arányai miatt tényszerű"



Részben igaz. Idősek között valóban jóval több a nő, de a fiatalabbak között nem jóval több a férfi. Csak egy nagyon hajszálnyival. A rinyát messze nem indokolja.

2019. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
12%

Minden férfit a farka irányít. Ezért akar folyton baxni.

Igenis kánaán lenne ha a nők is ezt akarnák. Viszont akkor annyi gyerek születne, hogy nem férnénk el a földön.

2019. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Sokan komolyan ismerkedni szeretnének, csak ahogyan fentebb írta valaki, élőben nem mernek, meg nincs is hol. Válogatni és szűrni még mindig könnyebb mint kismillió üzenetet küldeni, és nem kapni rájuk választ.
2019. ápr. 14. 16:25
 16/44 A kérdező kommentje:
Azt nem kívánom nyilván, hogy számomra nem kívánt személyek tapogassanak, meg fütyörésszenek utánam a munkások. Mert ezt felhozta valaki. De még ez is sokkal jobb lenne, mint nő nélkül lenni.
2019. ápr. 14. 16:27
 17/44 anonim ***** válasza:
57%
A neten több a férfi mint a nő, mert a férfiak nagy része büszkén vállalja hogy ők szinglik, kitesznek magukról csodás fotókat facebookra csodás utazásokról, a csodás baráti körükről, és várják a tökéletes nem "selejtes" nőt. A nők meg selejtesnek érzik magukat, ezért nincsenek neten, csak néhány magamutogató csaj teszi ki magát. Nem kelene mindenben selejteset látni, és máregy olyanon is berágni ha va eg adott helyzet, hogy kevés a nő a társkeresőn se. Próbálj "selejtes" csajokhoz közeledni, neten és a való életben, ki fog derülni hogy nem is annyira selejtesek. Az a néhány, aki meg társkeresőre regisztrál, ne anyázzatok rájuk mert végül azt éritek el hogy egyetlenegy nő nem lesz társkeresőn. Én is letöröltem magam anno, 2 hét után. Durva volt, kb az összes eddigi netes életükben meg nem kapott válaszukat rajtam társkeresőre betévedt nőn akarták megbosszulni, ha véletlenül nem tudtam írni. Úgyhogy erre nem voltam kíváncsi. Páromat nem neten ismertem meg.
2019. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
12%

#17 ne haragudj de ritka nagy hülyeségeket irsz.


Úgy konkrétan a valóság totális ellentétjét.

2019. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
60%
Akkor neked más tapasztalatod volt, oké, én meg leírtam az enyémet, ha neked más volt, írd le.
2019. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a férfiak körében több az olyan, ami hajt a lyukra, mint nők körében az, aki szexéhesen nyomulna férfiakra csak a f@z miatt.

Aki gyakorin irkál, annak mindegy, csak lyuk legyen. Nőben nem igen tudok elképzelni ilyent, legalábbis ritka, aki f@z éhséggel neki állna férfiakat ostromolni válogatás nélkül, mert nekik nincs ilyen céljuk, hogy "mindegy csak dughassak". Az a nő, akire jellemző a kezdeményező készség, az sem kezdeményezik mindenkinél, mert nincs olyan vágya, hogy péniszről péniszre ugráljon, ellenben pasiknál inkább előfordul az ilyen, aki punciból punciba ugrálna.

2019. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!