Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szocializálódtam; ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szocializálódtam; ha nincsenek barátaim, társaságom; ha nincs munkám és a családomon belül sem beszélgettem soha senkivel és nem igénylem. Lehet valaha komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 20:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kapcsolaton belül sem tudok beszélgetni, mert volni volt már. De nem annyi mindenről tudok beszélgetni, emiatt lehet sokan fogyatékosnak gondolnak.
2019. márc. 1. 20:13
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha a beszélgetésre semmi igényed nincs, családon belül sem, akkor végső soron minek akarsz kapcsolatot?
2019. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Miből eszel?!
2019. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

"Kapcsolaton belül sem tudok beszélgetni, mert volni volt már."


Tehát lényegében szinte egyáltalán nem érdekelt a partnered?

2019. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem dolgozol?
2019. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem nem érdekelt, mert alapdolgokról beszélgetek, de komolyabban értelmesebb dolgokról nem tudok hosszasan.
2019. márc. 1. 20:16
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

"Nem nem érdekelt,"


Bocs, de kénytelen vagyok még egyszer megkérdezni, mert nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem: tehát amikor kapcsolatban voltál, nem érdekelt a partnered?

2019. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kanos majmok hagyjanak már, és férfi vagyok.

Munkám egészségügyi gondok miatt nincs.

Állandó gyomorfájdalmaim vannak, túl sok a vizelési inger, amit nem tudok visszafogni rendesen.

Így is már jó ideje diétázom.

Továbbá ott a depresszióm is.

2019. márc. 1. 20:20
 9/13 A kérdező kommentje:

"Nem nem érdekelt" Annyit tesz, hogy érdekelt, de alapvető dolgokon kívül nem nagyon tudok beszélgetni senkivel. Ezen mi nem érthető?

Szoktam valamennyit beszélgetni, de nem érzem magam jó beszélgető partnernek.

2019. márc. 1. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"de alapvető dolgokon kívül nem nagyon tudok beszélgetni senkivel. Ezen mi nem érthető?"


Miért nem tudsz másokkal beszélgetni? Téged mi érdekel egyáltalán?

2019. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!